Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,

Geçmiş dönemlerde olanlar bilir, bu tarz bir konumuz vardı ve üyelerimiz sıkıntılarını açıkça paylaşabiliyorlardı, keza tebrik ve önerilerini de. Sizlerden ricam konuyu amacı dışında kullanmamanız, her kafadan bir ses çıkarsa sıkıntıları çözemeyiz ama herkes ılımlı olmayı seçerse yönetim ve üyeler arasındaki iletişim güçlenmiş olur.

Hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yöneticinin yönetici olduğu anlaşılmaz. Daha ziyade mesaj sayısına bağlı olarak verilmiş bir kıdem olarak algılanır.

Forumda bir çok konu Portala yüklenerek konularda servis ediliyor. Bunuda Portaldan hit almak için yapıyorsunuz sanırım. Tapatalk kullanıcılarının azımsanmayacak kadar olduğunu düşünüyorum ve Tapatalkdan portala girmek çoğu zaman bir eziyet olabiliyor.

Bu konuda, konulara hem portal linkinin eklenmesi hem de portaldaki içeriğin yazılması gibi bir uygulamaya gidebilir misiniz?

benim tek elestirim var yoksa memnunum forum hayatimdan az cok ama dahada cok yani.

Like systemi istedikde bu system pek ise yaramiyor. tamam alinan begeni, verilen begeni güzel hosda...Bumuydu yani :D
sayilmasin ama mesaj olarak gelsin daha iyi vallahi.
Like atim---konu kapandi tamam.
like atim--- he haklisin begendim
like atim-- tamam uzatmayalim ...

net ve kisa forum mesaj servisi. bu simdiki system sadece like toplayanlar, . like avcilar icin güzel hos bir sey belkide .

Forumda bir çok konu Portala yüklenerek konularda servis ediliyor. Bunuda Portaldan hit almak için yapıyorsunuz sanırım. Tapatalk kullanıcılarının azımsanmayacak kadar olduğunu düşünüyorum ve Tapatalkdan portala girmek çoğu zaman bir eziyet olabiliyor.

Bu konuda, konulara hem portal linkinin eklenmesi hem de portaldaki içeriğin yazılması gibi bir uygulamaya gidebilir misiniz?
Bunu yapamayız.Ancak portalı yenileştirme çalışmalarımızda artık portalın mobilde daha iyi görünecek hale gelmesini sağladık.Öyle okuyabilirsiniz rahatlıkla ;)

benim tek elestirim var yoksa memnunum forum hayatimdan az cok ama dahada cok yani.

Like systemi istedikde bu system pek ise yaramiyor. tamam alinan begeni, verilen begeni güzel hosda...Bumuydu yani :D

net ve kisa forum mesaj servisi. bu simdiki system sadece like toplayanlar, . like avcilar icin güzel hos bir sey belkide .
Bu like sistemi geçici bir sistem.Daha iyi bir like sistemine geçeceğiz ilgili eklentiler vs satın alınacak ;)

Bunun eklentisini satınalmamız gerekiyormuş (standart sürümde yok bu özellik) programa aldık, yakında alıp kuracağız.

O zaman like nereden gelmiş anlayabileceksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt