Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar,

Önceki tebrikler konusu eski forum ile ilgili olduğundan yeni forum yazılımıza ve yeniliklere karşı yeni bir öneri konusu açmayı uygun gördük.Sizlerden ricamız konuyu amacı dışında kullanmamanız.Hayırlı olsun.

Uyarı : Konuyu amacı dışında kullananlar konudan uzaklaştırılacaktır.

forumun yeni hali hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler.
sadece online işaretini daha sade yapmak daha iyi olacaktır.

yeni forumdan dolayı tebrik ederim. cix olmus hersey çok güzel.
fakat alıntı olayını eskisi gibi yapamazmıyız. şimdi ben biriyle muhabbet halindeyim 3.kişi geliyor benim son alıntı yaptığım kişiden alıntı yapınca bildirim bana geliyor.
şimdiden çok tşk iyi forumlar

forumda şu kısmı düzenlemek mümkün mü acaba ? konuların fare ile üzerine gelince ya hafif renk değişimi ya da altı sırıtmayacak şekilde çizgili olsaydı güzel olurdu . eski forumda bu kısım gayet düzgün yapılanmıştı
Ekran Alıntısı.PNG

Ellerinize sağlık diyorum. Emek veren herkese bol bol teşekkürler. Çok kullanışlı olmuş. Vbulletin'den yüz kat daha güzel diyebilirim. Özellikle forumun hızı baya yükselmiş.

dün telefondan girerken bir şey dikkatimi çekti. gerçekten sinir bozucu . anlatayım hemen . bir konuda bir üyenin mesajını yanlışlıkla alıntıladım ama "cevap yaz " butonuna basmadım . mesajı sildim aynı konuya tekrar girdiğimde mesaj yazma kısmında yeniden o mesajı alıntılamış gibi satır doluyordu. birkaç defa sildim girdim yine aynı durum . bilmem fark ettiniz mi ?

dün telefondan girerken bir şey dikkatimi çekti. gerçekten sinir bozucu . anlatayım hemen . bir konuda bir üyenin mesajını yanlışlıkla alıntıladım ama "cevap yaz " butonuna basmadım . mesajı sildim aynı konuya tekrar girdiğimde mesaj yazma kısmında yeniden o mesajı alıntılamış gibi satır doluyordu. birkaç defa sildim girdim yine aynı durum . bilmem fark ettiniz mi ?
Evet bana da oldu bir mesajda ben baya bir saçmaladım alıntıladıkça alıntıladım içine ettim bıraktım çözümü yok gibi...

şimdi pc'den girdim sadece alıntılamada değil konuya mesaj yazsak ama göndermezsek konudan çıkış yapıp tekrar girsek mesaj yazma hanesinde yazdığımız mesaj yine geliyor hafızaya almış tekrar yapıştırıyor sanki.

umarım bir çözüm bulunur kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt