Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece bendemi var baskalarinda da oluyormu bilmiyorum fakat hem Chrome dan hem firefox dan denedim. Ikisinde de ayni problem.

Site cok yavas ve hep sanki loading yapiyor sayfayi (Turkcesi aklima gelmedi, ozur dilerim). Sayfa acilmasina ragmen sag ust kosede hep loading yapiyor

Fatih Işık

Fernando Francisco Reges
Tecrübeli Üye
Sayfa yapısı çok ağır.. hiç bir şeye yaramayan bi sürü ıvırr zıvır her sayfada yükleniyo lazım olmasa da..
Ben eski hafif mod u istiyom....... banane banane
10 gündür buralarda tellal bağırtıyoz , konu açıyoz, kimsenin iplediği yok... gurur yapıyolar
ilk kurulduğunda gayet hızlıydı sonra iki gündür ne olduysa bezdirici bir yavaşlık var. eski sisteme geri dönüş olmamalı. zenforonun ilk hali devam ettirilmeli.

Tamer Tuna

10 Numara!
Sadece bendemi var baskalarinda da oluyormu bilmiyorum fakat hem Chrome dan hem firefox dan denedim. Ikisinde de ayni problem.

Site cok yavas ve hep sanki loading yapiyor sayfayi (Turkcesi aklima gelmedi, ozur dilerim). Sayfa acilmasina ragmen sag ust kosede hep loading yapiyor
ben tercüman olmayı deneyeyim.
işgörecek kadar yükleme yaptığı halde, halen arka planda extradan ıvır-zıvır bişeylerle uğraşmaya devam ediyo sayfa..
sonuç olarak da dediğin gibi işini asla tamamlayıp da kullanıcı komutlarına konsantre olamıyor...

mesela her 15-20saniye de bir kendini sayfabaşı komutuna teslim ediyor, veya alttaki reklamlar, vs.vs.vs.

Ayrıca bu durum dışardan hack lere karşı da zaafiyette kalıp, kapı açıyor. Demedi demeyin...

Tamer Tuna

10 Numara!

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Server kaynaklı bir arıza söz konusu Emrah detaylı açıklamayı yapacaktır. Biraz zamana ihtiyaç var anlayışınıza sığınıyoruz.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Estağfurullah..... sığınmak ne demek emmoğlu....
Sadece işlerin yolunda olmasını diliyoruz...
Bizde çok istiyoruz da ha diyince düzelmiyor bazı şeyler. Ama çalışmalar devam ediyor umarım ctesi gününe sağlam hızlı bir şekilde gireceğiz.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tamer Tuna

10 Numara!
Hadi inşallah..
Cumartesi ne kadar müracaat , yoğunluk ve hatta seri post aktivitesi olacağının neyse ki zaten farkındasınız demek ayıp olur artık..
O bişey değil GSC liler sevinçten zıplaya zıplaya tribünü çökerttiler derler..........

Tamer Tuna

10 Numara!
H
Sevgili yönetici arkadaşlar.

Mesaj düzenlenmeden sonra ekranda "değişiklikleriniz kayıt edildi" yazıyor. Bu yanlış bir kullanım. Doğrusu "değişiklikleriniz kaydedildi" olmalı. Düzeltmek çok zor değilse düzeltmenizi rica ederim. Kolay gelsin.
Halledilmiş emmoğlu... şimdi farkettim..

Tamer Tuna

10 Numara!
Baya yavaş yav forum kendimi telefondan internete bağlandığım günlerde hissettim
çevirmeli ağ 54K modemler dimi yav.... Telefon hattı da cırt oluyodu o sırada.. Kb lık sayfaları bile çubuğa indirirdik RAM i kurtarıp hızlı çeksin diye. Şimdi sadece reklam flashları 10larca Mb...

Son düzenleme:

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Sayfa yapısı çok ağır.. hiç bir şeye yaramayan bi sürü ıvırr zıvır her sayfada yükleniyo lazım olmasa da..
Ben eski hafif mod u istiyom....... banane banane
10 gündür buralarda tellal bağırtıyoz , konu açıyoz, kimsenin iplediği yok... gurur yapıyolar
Hafif mod diye bir şey yok Tamer.Forumda zaten problem yoktu her sayfada yüklenen özellikle kastettiğin footer alanın alakası yok bu konuyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...