Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi kavgaların, karşılıklı tartışmanın uzadığı konuları kilitlemek yerine o tartışmayı yapanları konudan atmak daha doğru değil mi? Konuyla ilgili post yazarken geçen sürede konu kapanıp gidiyor. Emek verdiğimiz postlar havada kalıyor. Kolay gelsin. (y)

Ciddi kavgaların, karşılıklı tartışmanın uzadığı konuları kilitlemek yerine o tartışmayı yapanları konudan atmak daha doğru değil mi? Konuyla ilgili post yazarken geçen sürede konu kapanıp gidiyor. Emek verdiğimiz postlar havada kalıyor. Kolay gelsin. (y)
Dogru, ikidir benim de müdahil oldugum olaylar yüzünden konuyu kilitliyorsunuz.
Atin konudan veya dedigim gibi komple forumdan.
Cünkü bu insanlari asagilayan, sonra piskin piskin sütten cikmis ak kasik gibi davranan, daha da ileri gidip midesizce mesajlar atan bu hastalikli zihniyete tahammül etmeyecegimi bir kez daha acik acik ifade ediyorum.

Aga dikkat sanırım dün baktım o konulardan birinde malum şahıs konudan bir müddet kendisi uzaklaştıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi devam ediyordu.

Konudan atılma fikrini destekliyorum. (y)

Dogru, ikidir benim de müdahil oldugum olaylar yüzünden konuyu kilitliyorsunuz.
Atin konudan veya dedigim gibi komple forumdan.
Cünkü bu insanlari asagilayan, sonra piskin piskin sütten cikmis ak kasik gibi davranan, daha da ileri gidip midesizce mesajlar atan bu hastalikli zihniyete tahammül etmeyecegimi bir kez daha acik acik ifade ediyorum.

Arkadaşlar, bir ton işim gücüm var, şurada uğraştırdığınız işe bak.

Hayır hiç biriniz hakim, yargıç ya da başka bir şey değilsiniz burada, hiç biriniz de hiç kimseyi aşağılama hakkına da sahip değilsiniz.

Konuda ötv zammı mı konuşuluyor da sadece sorun çıkaranı atalım konudan? Konunun zaten içine edilmiş durumda ve artık fazlasıyla bu saçma sapan, sürekli hal alan tartışmalardan sıkılmaya başladım. Herkesin sevdiği insanları alma gibi bir lüksümüz yok foruma, engellemeyip bizi niye uğraştırıyorsunuz bir anlasam.

Ceza vermeyelim, cezayla bir şey çözülmüyor dedikçe işin iyice boku çıktı, herkesi uyarıyorum kendinize çeki düzen verin, kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt