Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Önceden bildirim gelmezdi alıntıyı görürdüm şimdi alıntı bildirimi mesaj yok ortada sayfayı yeniledim

Alemin Tek Kralı

Hüseyin Civelek

Tecrübeli Üye
Puhahahahaa yav Belhanda konusundan 1 gün beni kim uzaklaştırmış cidden merak ettim :D.Sebep olarakta münakaşa demiş.Adama benimle düzgün konuş,asker arkadaşın değilim dedim.Bu mu münakaşa :D neyse sadece kim bunu yaptı onu merak ettim

Arkadaşlar az önce değişik bir sıkıntı yaşadım.

Konunun birine bir mesaj attım. Bir arkadaşımız da o mesajı alıntıladı, cevap verdi. Daha sonra o arkadaşın alıntıladığı mesajı başka bir arkadaş alıntıladı. Bana da bildirim geldi. Yani bir zincir oluştu. Ben de o mesaj bana atıldı sandım. @Yusuf Kara sana o yüzden cevap verdim. Önceki mesajları inceleyince anladım. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

Arkadaşlar az önce değişik bir sıkıntı yaşadım.

Konunun birine bir mesaj attım. Bir arkadaşımız da o mesajı alıntıladı, cevap verdi. Daha sonra o arkadaşın alıntıladığı mesajı başka bir arkadaş alıntıladı. Bana da bildirim geldi. Yani bir zincir oluştu. Ben de o mesaj bana atıldı sandım. @Yusuf Kara sana o yüzden cevap verdim. Önceki mesajları inceleyince anladım. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?
Ne yazik ki yok. Alinti yerine cevapla butonu kullaninca yalnizca son mesaj alintilaniyor, alinti butonu ise onceki alintiyi da icine alarak tum diyalogu getiriyor. Boylelikle diyalogun onceki uyesi de alintilanmis oluyor ve bildirim aliyor.

Temel problem mobil uygulamadan cikiyor. Mobil uygulamada cevapla yapilamiyor, alinti yapilabiliyor yalnizca. Bu yuzden de bildirim aliyorsunuz.

Sinan Bilgin

Berlin Panteri
Mobil uygulama yerine safariden (iphone icin konusuyorum) girin . En iyi cozum bu , ekrana tam oturuyor ve mobil uygulamalarin kisitlamalari yok

Sadece mesaj yazip atmaktan vazgecersek silme ikonu yok nedense

Modlardan birine soylemistim fakat doyurucu bir cevap alamadim

Mehmet Eroğlu

Parçalı Üye
Mobil uygulama yerine safariden (iphone icin konusuyorum) girin . En iyi cozum bu , ekrana tam oturuyor ve mobil uygulamalarin kisitlamalari yok

Sadece mesaj yazip atmaktan vazgecersek silme ikonu yok nedense

Modlardan birine soylemistim fakat doyurucu bir cevap alamadim
Ekran boyutu küçüldüğü için gidiyor, şimdi pc den denedim ekran boyutunu küçülttüm taslak ikonu ve birkaç ikon kayboldu editörden.Tam emin olmamakla beraber sitede bootstrap kullanıldığı için otomatik boyutlandırma var pc ve tablet boyutunda sıkıntı yok mobil boyutlara gelince editörden otomatik olarak bazı ikonlar çıkıyor anladığım kadarıyla.

Sinan Bilgin

Berlin Panteri
Bana kalirsa disket tusu hard diske bir kayit atiyor , telefonlardaki depolama birimi bellek yonetimi acisindan farkli calistigindan yazilanlari kaydetme ozelligi yok (ya da eklenmesi lazim yeni bir script ile)

Mehmet Eroğlu

Parçalı Üye
Bence tamamen pixel olayı boyut küçüldükçe editör ikonları azalıyor, pc de cookie olarak tutuluyordur mobilde de önbellekte çünkü mobilde de kaydetme özelliği var mesajı atmaktan vazgerseniz kayıt edeyim mi diye soruyor uygulama ondan sonra o konuya tekrar mesaj atarken önceden kayıt edilmiş taslağı ekleyelim mi diye soruyor.(android de denenmiştir)

Mehmet Eroğlu

Parçalı Üye
İlk resim tam ekran ikincisi küçültülmüş, evet gerekli boşluk var ama küçülünce kayboluyor nedeni bu, düzeltilmesi için ise bir fikrim yok şuan

Burası aynı zamanda tebrikler sayfası.

Telefon uygulamasında bildirimler düzeldi. 24 Ocak’tan beri uygulama içindeki bildirimlerde bildirim görünmüyordu. Düzeldi. Halledenin eline sağlık :)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi