Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Merhaba arkadaşlar,

Önceki konunun suyunu çıkarttığınız için kilitleyip yeni konu açıyorum.Gereksiz mesaj çok fazla olduğu için temizlemek daha zor.Konunun amacı varsa tebriklerinizi,önerilerinizi veya şikayetlerini paylaşmak.Konuyla alakasız muhabbetler için genel sohbet başlığını kullanınız.

Uyarı : Konuyu amacı dışında kullananlar konudan uzaklaştırılacaktır. Ayrıca bu konu içerisindeki mesajları denetlemeye alınacaktır.Lütfen bu kurala dikkat ediniz.

Uyarıya dikkat edin.Bundan sonra konu içerisindeki mesajlarda kurallara riayet etmeyenlerin mesajları denetlemeye alınacak veya konudan uzaklaştırılacak.

Forum yavaşladı baya.
Bu ara Android uygulaması halen çok tırt. Resim/medya ekleme ve mesaj editleme funksyonu halen sıkıntılı.

Bir türlü mesaj yazamadım yine deneyeyim. Öncelikle konu yine rayından çıkmış ve hiçbir sonuca ulaşamamışsınız.Konu amacından çok saptığı için bahsettiğim cezaları vereceğim ama şanslısınızki çok yorgunum şimdi sizinle uğraşamam. Diğer husus forumda çalışma var. Bu gece ve gündüz zaman zaman kesintiler olabilir çalışma devam edebilir her şey kontrol altında merak etmeyin.

Konuyu saptıranlarla gündüz görüşürüz.

Siz burada konuşmayın. Sinan,Kenan,Uğur üçünüzüde konudan attım süresiz olarak. Gerekirse gidin genel sohbeti dağıtın ya da isminize açılmış başlıklarınız var orada konuşun. Çözene kadar da bana pm falan atmayın.

Arkadaşlar foruma dönüşümle birlikte, moderasyondaki arkadaşlara çokça üyeleri kendi haline bırakmalarını söylemişimdir ki kaç tane cezayı açtım, kaldırdım çoğunuz biliyor. Çoğunda da işe yaradı mesela Arda verdiği sözü bence tuttu, Musap'ı affettik çocuk o gün bu gündür daha ılımlı dahası da var.

Şimdi iki kişi arasında konuşurken eğer art niyet yoksa ve üslup biraz bozuluyorsa karışmıyorum, karışmıyoruz ama işi kan davasına götürmeyin.

Yahu şuraya elli kere yazdım YOKSAYIN BİRBİRİNİZİ, illa yoksay butonuna da gerek yok okumayın abi okumayın ya. Ben de herkesle anlaşamıyorum herkesi atayım o zaman kimse laf da edemez?

Artık cezalık olarak gördüğüm şeyler adres, telefon istemek, forumdakilere topluca hakaret etmek vs.

Rica ediyorum uzatmayın, sabaha kadar tartışsanız da çözüm bulamayacaksınız, görmeyin abi birbirinizi, birbirinize laf da atmayın olsun bitsin yeter yahu.

Üst Alt