Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Yanlış Ekonomi Politikaları adında yeni bir başlık açtım iktidarın kendimce yanlış gördüğüm politikalarını irdeleyecektim tartışma platformunda ne yazık ki bu başlığım GSC Yatırım ve Borsa başlığıyla birleştirilip cevaplar için konu kapatıldı.

Yanlış anlamayın ama bu sansür olarak addedilemez mi? Güzel güzel asgari ücret, bütçe açığı gibi konularda yapıcı eleştirilere getirecektim. Sürekli bu forumda iktidar eleştirisi yapılırken eften püften sebeplerle ciddi bir konuda eleştiri getirme hakkımız yok mu?

Ama sonuçta başlık taşındı ve kapatıldı şimdi keramettin üstat açmış galiba sağolsun başlığın adı değişerek. Ben eski başlıklarıma ulaşamıyorum mesela böyle bir arada olunca katalog gibi oluyor.

Tüm iktdarın ekonomi politikalarındaki yanlışları hakkında yazdıklarım bir arada olacaktı :( Konularıma basınca bir arada oluyor ama esk başlıklarıma ulaşamıyor eski hesaplardaki ya da kendimi kaptırıp gittiğim açmadığım başlıkları sonra bulamıyorum :( O yüzden öyle addettim... Ama en azından başlık açılmış yazmaya bu da bir şeydir...

Şu smiley işini çeşitlendirirseniz güzel olur. Birisi yorum atarken acı ama gerçek bir yorum atıyor veya üzücü bir post atıyor bunun için üzgün smiley vermek istiyorum. Buna en yakın şaşırma smileyi var galiba ama o da uymuyor her şeye. Üzgün smileyi getirirseniz iyi olur. @Uğur İz @Furkan Korkmaz @Alper Altun siz onlinesiniz diye sizi etiketledim.

Üst Alt