Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Ibrahim Özveren

Tecrübeli Üye
Nacizane fikrim bu ceza sistemi hakkinda (tekrar) bir aciklayici paylasim yapmaniz. Cunku belliki arkadaslar bu ceza sisteminin nasil calistigini ve nezaman uyari/ceza geldigini tam bilmiyor. Dogrusunu soylemek gerekirse bende tam emin degilim.

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
Nacizane fikrim bu ceza sistemi hakkinda (tekrar) bir aciklayici paylasim yapmaniz. Cunku belliki arkadaslar bu ceza sisteminin nasil calistigini ve nezaman uyari/ceza geldigini tam bilmiyor. Dogrusunu soylemek gerekirse bende tam emin degilim.
Daha önce yaptığımız uyarıların yeterince anlaşılmaması ve forum seviyesinin bozulmasından dolayı ceza sisteminde bazı değişiklikler yapılmıştır.

Artık Yöneticiler tarafından yapılan uygunsuz mesaj uyarıları 1 puanla 1 ay süreyle cezalandırılacaktır. Toplam 3 puana ulaştığınızda en az 1 gün MYC, 1 ay içerisinde 6 puana ulaştığınızda en az 5 gün MYC, 9 puana ulaştığınızda ise en az 10 gün MYC sistem tarafından otomatik olarak verilecektir. Bu cezalar otomatik verileceği için yazdığınız mesajlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca uyarı puanı alan ancak 1 ay içerisinde herhangi bir şekilde uyarı almayanların puanlarıda 1 ay sonunda silinecektir.Yöneticiler istediği gibi uyarı puanı arttırma veya ceza süresini arttırma hakkına sahiptir.

GSCimbom Yönetimi

her alınan uyarı shuta 1 adım daha yaklaştırıyor yani

Can Esmer

Parçalı Üye
Uygulamada bildirimler cok gec dusuyor. Musap bana bi cevap veriyo o an haberim olmuyo, bakıyorum bildirimler ekranina 3 saat once falan yazmis. Sonra kendini bi sey saniyo cevap veremediğim düşünerek :)

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Ibrahim Özveren

Tecrübeli Üye
Forum olarak bircok seyi begenmekle birlikte 2 ufak onerim olacakti:

- Acaba tekrar forumdaki paylasilan yazilara verebilecegimiz emoji sayisini arttirabilirmiyiz?
- Belki daha onemlisi. Bu gune kadar birkac tane paylasim raporladim, lakin hicbir geri donus olmadi. Acaba yonetim olarak raporlama sonrasi bir geri donus olabilirmi (cozduk, ceza verdik, sildik vs. diyip ozelden?)

Cok tesekkur ederim. Elinize ve zamaniniza saglik

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Forum olarak bircok seyi begenmekle birlikte 2 ufak onerim olacakti:

- Acaba tekrar forumdaki paylasilan yazilara verebilecegimiz emoji sayisini arttirabilirmiyiz?
- Belki daha onemlisi. Bu gune kadar birkac tane paylasim raporladim, lakin hicbir geri donus olmadi. Acaba yonetim olarak raporlama sonrasi bir geri donus olabilirmi (cozduk, ceza verdik, sildik vs. diyip ozelden?)

Cok tesekkur ederim. Elinize ve zamaniniza saglik
1) Emoji ifadelere bakayım bi alternatif ifade varsa eklerim elbette.

2) Bize gelen her rapora muhakkak işlem yapılıyor. Bunları raporlayan bilmeyebilir ama raporlanan kişi hakkında bir işlem yapılacaksa yapılıyor, uyarı,myc,konudan atılma vs. Fakat rapora geri dönüş yapmamız mümkün değil. Çünkü özellikle maç günleri olmak üzeri yoğun şekilde rapor geliyor bizlere ve bazen işlem yapmaya zor yetişiyoruz çok yoğun olduğundan. Durum böyle olunca işlem yapıp bir de raporlayanı bilgilendirmemiz mümkün değil, öyle olursa 3 sayfa rapora işlem yapmamız 3 günümüzü alır maalesef.

Mert MERT

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Eyyyy Sayın Yönetim, like butonuna "klasik smiley :)" talebimiz sümenaltı mı edildi? Bizi ya gülmekten yarılmak ya da aşık olup sırıtmak durumunda niye bırakıyorsunuz? Bizim beğenirken gülümseme hakkımız yok mu?

Birde şahsıma hiçbir konuda cevap verilmiyor saygıdeğer yönetim, beni bir muhatap alsanız tanıdıkça seversiniz emin olun şeker gibi adamımdır aslında.

Emrah Yıldırım

Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Eyyyy Sayın Yönetim, like butonuna "klasik smiley :)" talebimiz sümenaltı mı edildi? Bizi ya gülmekten yarılmak ya da aşık olup sırıtmak durumunda niye bırakıyorsunuz? Bizim beğenirken gülümseme hakkımız yok mu?

Birde şahsıma hiçbir konuda cevap verilmiyor saygıdeğer yönetim, beni bir muhatap alsanız tanıdıkça seversiniz emin olun şeker gibi adamımdır aslında.
Bana öyle bir talep gelmedi yeni gördüm ama eklerim tabi. Bilerek bir cevap vermeme durumu yok ama gözden kaçmış olabilir.

Emrah Yıldırım

Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com

Ibrahim Özveren

Tecrübeli Üye
1) Emoji ifadelere bakayım bi alternatif ifade varsa eklerim elbette.

2) Bize gelen her rapora muhakkak işlem yapılıyor. Bunları raporlayan bilmeyebilir ama raporlanan kişi hakkında bir işlem yapılacaksa yapılıyor, uyarı,myc,konudan atılma vs. Fakat rapora geri dönüş yapmamız mümkün değil. Çünkü özellikle maç günleri olmak üzeri yoğun şekilde rapor geliyor bizlere ve bazen işlem yapmaya zor yetişiyoruz çok yoğun olduğundan. Durum böyle olunca işlem yapıp bir de raporlayanı bilgilendirmemiz mümkün değil, öyle olursa 3 sayfa rapora işlem yapmamız 3 günümüzü alır maalesef.
Cok tesekkurler

Üst Alt