Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Ibrahim Özveren

Tecrübeli Üye
1) Emoji ifadelere bakayım bi alternatif ifade varsa eklerim elbette.

2) Bize gelen her rapora muhakkak işlem yapılıyor. Bunları raporlayan bilmeyebilir ama raporlanan kişi hakkında bir işlem yapılacaksa yapılıyor, uyarı,myc,konudan atılma vs. Fakat rapora geri dönüş yapmamız mümkün değil. Çünkü özellikle maç günleri olmak üzeri yoğun şekilde rapor geliyor bizlere ve bazen işlem yapmaya zor yetişiyoruz çok yoğun olduğundan. Durum böyle olunca işlem yapıp bir de raporlayanı bilgilendirmemiz mümkün değil, öyle olursa 3 sayfa rapora işlem yapmamız 3 günümüzü alır maalesef.
Cok tesekkurler

Attila Arslan

10 Numara!
Cavani postundan dolayı. nöbette o tarz doğru olmayacak söylemler yani troll değil ama o şekilde postlar yasak olduğundan.
Cavani'den cok daha kariyerli isimler giydi bu formayi (Drogba, Sneijder). Falcao'nun ismi geciyor suan. Seri'nin üzerinde, top class bir forvet gelecegine dair twitler paylasiliyor üyeler tarafindan transfer nöbetinde. Ayrica türlü türlü geyikler dönüyor nöbette.

Bir cok kisi, modlar ve adminler dahil Seri icin de "imkânsiz" gözüyle bakiyordu. Simdi ise "anlasildi" deniyor. Ben Cavani konusunda dilegimi belirttim.

"Böyle seyler yazma" diye uyarida bulunulsaydi anlardim. Lakin direk cezayi basmak hos bir hareket degil.

Son olarak bu "cezayi" adil bulmadigimi belirtmek isterim.

Can Esmer

Tecrübeli Üye
Uygulamada bildirimler cok gec dusuyor. Musap bana bi cevap veriyo o an haberim olmuyo, bakıyorum bildirimler ekranina 3 saat once falan yazmis. Sonra kendini bi sey saniyo cevap veremediğim düşünerek :)

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Halen devam ediyo ilgilenen var mi bilmiyorum ama can sıkıcı bi sorun

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Uğur Bulut

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Web sitesi
www.murhan.de
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

BU HATA SADECE BENDE MI VAR

Akif Karabulut

10 Numara!
Forum'da emeğe geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum, dark mode falan çok güzel uygulamadan'da çok memnunum :tbr:
Vay be konunun adı tebrikler öneriler şikayetlerdi yıllardır ilk kez sırf tebrik için yazanı gördüm muzo reyis yine farkını konuşturdu

Üst Alt