Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Kağan Koç

10 Numara!
Bir discord kanalı açılıp orada sohbet muhabbet etsek sesli kanallarda güzel olmaz mı? Veya ona alternatif olarak başka bir uygulama düşünülebilir, site içinde de birşey olabilir.

Doruk Ata TANRIVERDİ

*•.¸♡ 𝖊𝖒𝖎𝖗 𝖘𝖆𝖙𝖔 ♡¸.•*
Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
503
Bir discord kanalı açılıp orada sohbet muhabbet etsek sesli kanallarda güzel olmaz mı? Veya ona alternatif olarak başka bir uygulama düşünülebilir, site içinde de birşey olabilir.
ne demek istedigini anladim ahbap..
Sesli gscimbom forum fikrini hayata gecirmek derdindesin.

Mehmet Ocak

Cezalı
Aslan Üye
Sirf bazi heriflerin hosuna gitmiyen dogrulari soyledigim icin bir kac aydir Terim topicinde yazamiyorum. Bu neyin davasi arkadas? Kimse bu sahisa birsey diyemicekmi?

Forum olmus FTSPORCOM

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Son zamanlarda bazı arkadaşlar ısrarla aynı mesajı raporlayıp duruyorlar. Yani x kişisi y kişisinin attığı bir mesajı beğenmedi diye değiştirilene kadar aynı mesajı 3-5 kez raporluyor. Bir mesaj raporlanacaksa 1 defa raporlamanız yeterli arkadaşlar o rapor bize geliyor. İşlem yapılmadıysa ya henüz yöneticiler görmemiştir ya da işlem yapılmaya gerek bir mesaj değildir. Kimsenin keyfine göre işlem yapamayız bu hususa dikkat edin. Bu uyarım gereksiz raporlama yapanlar içinde geçerli.

Can Esmer

Tecrübeli Üye
Uygulama konusunda düzeltmeye çalışıyorum arkadaşlar ama henüz çözülemedi maalesef. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşur ama net bir şey söyleyemiyorum maalesef.
Abi istifa da bir hizmettir

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Doruk Ata TANRIVERDİ

*•.¸♡ 𝖊𝖒𝖎𝖗 𝖘𝖆𝖙𝖔 ♡¸.•*
Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
503
Yok yav Burak ben. Twitter'dan da konuşmuştuk bi kaç kez hatırlarsın belki.
Artık fulltime antu'dayım :D
Orası çok zevkli şu sıralar, ara sıra ceza yiyorum ama işler tıkırıda gidiyor. :cigara:
oradan bize arada selam çak dostum

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Uygulama konusunda düzeltmeye çalışıyorum arkadaşlar ama henüz çözülemedi maalesef. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşur ama net bir şey söyleyemiyorum maalesef.
Bilemiyorum sizin elinizden birsey geliyor mu ama ayni sorunu Tapatalk da da yasiyorum. Ya hic bildirim gelmiyor ya da saatler sonra.

Üst Alt