Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

En azından Galatasaray maçları hariç karşılaşmalarda canlı skor olmazsa güzel olur. Digiturkplay-IPTV kullanıcıları televizyondaki canlı görüntüye göre neredeyse 1 dakika geriden takip ediyorlar maçları. Bazen maç izlerken oyun durduğunda bir forumu yenileyeyim dediğimde daha ekranda görmediğim golü forumdan okuyabiliyorum, biraz heves kaçırıyor.

En azından Galatasaray maçları hariç karşılaşmalarda canlı skor olmazsa güzel olur. Digiturkplay-IPTV kullanıcıları televizyondaki canlı görüntüye göre neredeyse 1 dakika geriden takip ediyorlar maçları. Bazen maç izlerken oyun durduğunda bir forumu yenileyeyim dediğimde daha ekranda görmediğim golü forumdan okuyabiliyorum, biraz heves kaçırıyor.
Malesef mumkun degil

Heves kaçırabiliyor ama maçları sadece forumdan takip eden arkadaşlarda var.Yeri geliyor izleyemediğimiz zamanlarda bizlerde öyle yapıyoruz. O yüzden skorlar maç başlığında olmazsa olmazdır.

Abi bildirim sorunu devam etmekle birlikte android uygulamada bir kisiyi mesaja etiketlemek istedigimde @Nick yapınca etiketlenmis olmuyor, böyle bi sorunum var😩

Üst Alt