Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Kafa açmak mı boş yapmak mı ? yönetimi en çok rahatsız eden konu hangisi ?

Ben bugün de tebrik etmek istiyorum. Çok şükür forum tam gaz 10 senedir devam.

İstisnalar dışında her gün tebrik etsem başıma bir iş gelir mi ?

Abi beni niye durduk yere belhorzanin konusundan uzaklastiriyorsunuz, haksızlık değil mi bu? Hicbi şeyden haberim yok konudan uzaklastirilmisim

Sitemizin böyle bir kuralı var :

Üye isimleri Ad-Soyad formatında olmalıdır. Simge içeren, rumuz veya gerçek dışı isimler kabul edilmeyecektir.

Bu herkes için geçerli değil sanırım ?

Bir de şöyle bir kural var :

Irkçılık ve nefret söylemleri insanlık suçudur. Bu tarz mesajlar atan üyelere MYC uygulanacaktır.

Bu da herkes için geçerli değil galiba ? @Emrah Yıldırım

ekleme : Bir de şu var :

Böyle bir ortamda yapılmaması gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayısı artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır. Bir uyarı almaksızın cezalandırıla bilirsiniz.

Ki bunu yapan kişi devamlı şu kadar mesaj attım bu kadar mesaj attım diye övünüyor çocuk gibi . Galiba kurallar herkes için geçerli değil?

ekleme 2 : Şu da varmış

Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

Bir üye neredeyse tüm kuralları ihlal ediliyor ve kayırılıyor!

Irkcilik ve isim formati konusunda katiliyorum

Madem istedigimiz sembolu kullanabiliyoruz ismimin Hz Muhammed olarak degistirilmesini istiyorum.
Ben de Enversi Kerim olmayı talep edeceğim . Forum kuralları başkalarına uymayacaksa biz de rahat takılalım . Adam ismim açık diye utanmadan özel yaşamını biliyorum diye tehdit bile etti beni ceza almadı rezillik . Evden polis alacakmış ben askerlikten soğutma yapıp suç işliyormuşum o da benim kim olduğumu özel yaşamımı biliyormuş çakala bak !

Ben de Enversi Kerim olmayı talep edeceğim . Forum kuralları başkalarına uymayacaksa biz de rahat takılalım . Adam ismim açık diye utanmadan özel yaşamını biliyorum diye tehdit bile etti beni ceza almadı rezillik . Evden polis alacakmış ben askerlikten soğutma yapıp suç işliyormuşum o da benim kim olduğumu özel yaşamımı biliyormuş çakala bak !
2 kuru sözden ibaret gerçekte karşıma çıkmaya cesaret edemedi henüz

Üst Alt