Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

Utanmaz herif! Çocuğunun annesi o! Nasıl da böyle şeyler yazabiliyorsun!
raad ol mahir yengenle problemimizi gayet medeni şekilde çözdük.

benden nafaka falan beklemiyor sadece doğacak çocuğa babalık yap yeter dedi.

peki dedim bunda benim kârım ne olacak ? ikramın söz konusu mu diye üstüne gittim. dur bakalım win-win durumu söz konusu

Daha acik bir sekilde soruyu ifade edermisin? Hangi baslik veya tam olarak ne demek istiyorsun?
Herhangi bir konu veya baslik. Kusura bakmayin bazen "bilmem kimin ...cığının kılı dondü" gibi haber basliklari aciliyor bu forumda ve kapanmiyor. Ama illa ki ornek istiyorsaniz "Nzonzi ile Seri Terim'len calismak istemiyorlar' diye bir baslik acilmis bir Gazete haberi kaynak olarak sunulmus. On mesaj sonra kapandi. Kaynak itibar gormedigi icin mi? Hadi o oyle ise, bazen uye gorusleri de kapaniyor, birilerinin hosuna mi gitmiyor? Hep soyluyorum forum tartisma mekanidir. Hakaret falan varsa mesaji silersiniz, uyeyi kovarsiniz, myc verirsiniz falan da uyenin gorusu ise konunun kapanmasini gerektiren ne olabilir? Meraktan soruyorum. Kimseyi sorgulama niyetinde degilim. Belli kriterleriniz var mi yoksa o anda kullanilmis bir insiyatif mi sebep? Tesekkurler.

Herhangi bir konu veya baslik. Kusura bakmayin bazen "bilmem kimin ...cığının kılı dondü" gibi haber basliklari aciliyor bu forumda ve kapanmiyor. Ama illa ki ornek istiyorsaniz "Nzonzi ile Seri Terim'len calismak istemiyorlar' diye bir baslik acilmis bir Gazete haberi kaynak olarak sunulmus. On mesaj sonra kapandi. Kaynak itibar gormedigi icin mi? Hadi o oyle ise, bazen uye gorusleri de kapaniyor, birilerinin hosuna mi gitmiyor? Hep soyluyorum forum tartisma mekanidir. Hakaret falan varsa mesaji silersiniz, uyeyi kovarsiniz, myc verirsiniz falan da uyenin gorusu ise konunun kapanmasini gerektiren ne olabilir? Meraktan soruyorum. Kimseyi sorgulama niyetinde degilim. Belli kriterleriniz var mi yoksa o anda kullanilmis bir insiyatif mi sebep? Tesekkurler.
Sorunun cevabi cok basit. Bir konunun kilitlenmesi icin sebebini 2 ayri cati altinda degerlendiririz.

1: Bir gazete haberiin yasakli kaynaklar arasinda olmasi, bazi haber kaynaklarini bazi sebeplerden dolayi yasaktir forumumuzda, listesi surada bulunur: Yasak Olan Haber Kaynakları

2: Ust yonetimden birisi kendi insiyatifi ile konunun kilitlenmesine karar verebilir. Mesela ornek verdigin haber konusunda apacik Galatasaray aleyhine kasitli bir haber yapilmis, bu haberin hic bir sekilde dogrulanmamasi, mantikli dusundugumuzde boyle bir olayin olasiligi yok diyecek kadar az olmasi (2 kiralik oyuncu hocayi istemeyecekmis, ne alaka). Boyle anti-Galatasaray haberlerini -burasi Galatasaray Taraftar forumu oldugunu goz onunde bulundurdugumuzda- konusulup tartisilmasina izin vermiyoruz kisaca.

(tabiki bu verdigim aciklama ozellikle Galatasaray hakkinda acilan haberler icin gecerlidir, diger acilan konularin da duruma gore kilitlenebilir)

Üst Alt