Tebrikler, Öneriler, Şikayetler

google chrome kullanıyorum (pc). forumda cevap yazma bölümü bazen etkisiz halde oluyor (yazı yazıyorum bi müddet sonra donuyor,bazen direkt donuk oluyo) hiçbir şekilde sayfada imleç etkin olmuyor bir şeye tıklayamıyorum donuyor gibi oluyor ekran, mecbur yeniliyorum sayfayı ama yazdıgım her şey gidiyor. boyle bi durum yaşayan var mı başka tarayıcı kullanayım

google chrome kullanıyorum (pc). forumda cevap yazma bölümü bazen etkisiz halde oluyor (yazı yazıyorum bi müddet sonra donuyor,bazen direkt donuk oluyo) hiçbir şekilde sayfada imleç etkin olmuyor bir şeye tıklayamıyorum donuyor gibi oluyor ekran, mecbur yeniliyorum sayfayı ama yazdıgım her şey gidiyor. boyle bi durum yaşayan var mı başka tarayıcı kullanayım
Aynı sorunu yaşıyorum seninle birlikte.

Son zamanlarda database hatası aldığınızın farkındayız arkadaşlar. Sunucularımızın belirli periyotlarda yenilenmesi gerekiyor ve yenilenme zamanı geldi tekrar. Kısa zamanda bir yenilik yapacağız bu süreçte işlemler tamamlanana kadar database hataları aldığınızda mazur görün lütfen. Geçiş işlemleri olacağı zaman ayrıca duyururuz.
Birkaç gündür çok az oluyordu. Bugün ama çok oldu. Belki bugün diğer günlere oranla daha çok vakit geçirdiğim için fark etmiş olabilirim. Emeğinize sağlık.

Üst Alt