Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Tebrikler & Öneriler & Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar,

Bu konu altında forumun veya portalın sizin için daha cazip ve ilgi çekici duruma gelmesi için olmasını istediğiniz yenilikleri yahut değişmesini istediğiniz hususları paylaşabilirsiniz. Öneri yapmaktan çekinmeyin, önerilerinizi uygun bulunduğu taktirde elimizden geldiği kadar değerlendirmeye ve gerçekleştirmeye çalışacağız.

Herkesin değerli fikirlerini bekliyoruz.

Not : Konuyu sabote etme amacı taşıyan, çözüm değil sorun odaklı yapıcı değil de yıpratıcı mesajlar yazan üyeler konudan sürekli olarak uzaklaştırılacaktır, herkesten duyarlı ve yapıcı şekilde önerilerini bildirmesini rica ediyorum.

Cevap: GSCimbom Forumları ve Portal için Öneri Konusu

Mesela gülücük gibi şeyler koymak için niye gelişmişe basıp uğraşıyoruz? Mesaj kısmının hemen üst bölümüne konulsa rahat rahat gülücükler koysak.

Cevap : Öneriniz teknik sorumlu arkadaşa iletildi, kendisinden geri dönüş alındığında konuyla ilgili bilgilendirme yapılacak.

bir canli yayin odasi portala cok iyi gider bence.

bir chat fonksiyonu olursa hatta cok güzel olur.

tabi teknik olarak mümkün ise portalda.

edit:

canli kacak mac yayinindan bahsetmiyorum.

mesela sporx tarzi birsey güzel olur.

yani forumdaki mac merkezinin yerine gecebilecek türde birsey

Cevap : Değerlendirilecek ve geri dönüş yapılacak.

Maç merkezi topicleri , her hafta maç saatine kadar ;

"inş kazanırız" , "1-0 olsun bizim olsun" , "alırız" , "alamayız" , "amin" , "sçs" , "kib" şeklinde içi boş mesajlarla doluyor .

Bu yüzden uzun uzun yapılmış analizler arada kaynıyor.

Bu yüzden ; üyelerin maçları önceden yorumladığı , sahaya sürülmesı gereken kadroların , artıların eksilerin tartışıldığı bir de üye analiz köşesi gibi bir topic açılsa muthiş olur.

Maç saatine kadar açık olur .

Hiçbir forumda yok böyle bir şey . Kaliteyi arttırır .

Maç merkezi topicleri , her hafta maç saatine kadar ;

"inş kazanırız" , "1-0 olsun bizim olsun" , "alırız" , "alamayız" , "amin" , "sçs" , "kib" şeklinde içi boş mesajlarla doluyor .

Bu yüzden uzun uzun yapılmış analizler arada kaynıyor.

Bu yüzden ; üyelerin maçları önceden yorumladığı , sahaya sürülmesı gereken kadroların , artıların eksilerin tartışıldığı bir de üye analiz köşesi gibi bir topic açılsa muthiş olur.

Maç saatine kadar açık olur .

Hiçbir forumda yok böyle bir şey . Kaliteyi arttırır .

Bu "Rakip Analizi" konularında yapılsa daha iyi olmaz mı Veli?

Forumlarımızın isimlerilerin de Hasan Doğan,Metin Oktay,Haldun Üstünel gibi vs.(örnek amaçlı söyledim sadece) isimler var ama Fatih Terim yok:confused:

Forumlarımızın isimlerilerin de Hasan Doğan,Metin Oktay,Haldun Üstünel gibi vs.(örnek amaçlı söyledim sadece) isimler var ama Fatih Terim yok:confused:

Hiçbir aktif görev alan Galatasaray değerine verilmedi bu tarz isimler. Genelde aktif görevi tamamlayankara verildi. Terim 'e de bu yüzden olmaz.

ben bişi sorcam

bazı topicler 100 ü geçince

o topiğe girdiğimde sayfa 2 den başlıyor daha sonra kendiliğndn son sayfaya geliyor

çok sinir bozucu bi durum neden böylee oluor acaba sorun sadece bende mi?

Mesaj yazarken, yazdığınız mesajın forumu takip edenlerin bilgi birikimine ne katkısı olacağını düşünmek

Kişilere yönelik mesaj atmak için forum ortamını değil, Özel mesaj menüsünü kullanmak

Kişilerle sohbete ihtiyaç duyuyorsanız da MSN, mail Özel mesaj gibi yöntemleri tercih etmek

Gereksiz mesajlar kaçınmak

forumun kalitesini artıracaktır daha da diye düşünüyorum.

ben bişi sorcam

bazı topicler 100 ü geçince

o topiğe girdiğimde sayfa 2 den başlıyor daha sonra kendiliğndn son sayfaya geliyor

çok sinir bozucu bi durum neden böylee oluor acaba sorun sadece bende mi?

Üye kontrol panelinizde mesaj gösterim ayarlarınızı en son mesaj en üstte olarak ayarlayın.

Maç merkezi bölümünde canlı skor takibi sistemi vede yine

Maç merkezi bölümünde tüm maçlar için veya kendi maçlarımızda sesli gol uyarı sistemi olsun

Ayarlarınıza baktım bir sorun yok. Konuda son okunmamış mesaj gidiyorsunuz, o da logout olmadan sıfırlanmıyor anladığım kadarıyla.

O problem dediğin sadece tek 1 konuda oluyorsa, şunu bir deneyelim.

https://www.gscimbom.com/forum/forumdisplay.php?do=markread&markreadhash=1330374096-9bc103adc5f55622f3815a6aca6f309250b44d6a

Bu tüm konuları okundu kabul eder, tıkladığınızda neyi seçtiyseniz (eski yada yeni mesajlar -> hangisini seçtiyseniz) ona gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt