Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Talepler üzerine efsane konuyu geri döndürmeye karar verdik. :)Ticket (Bilet) sistemi de açık durmaya devam edecektir.Lütfen konu dışına çıkmayalım. :b5:
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerHerhangi bir bölüme veya yeni iletiler bölümüne girdiğimizde sıralanan konuların hangilerinde iletimiz olup olmadığını gösteren ufak bir işaret olsa fena olmaz. Eski forum sürümlerinde konu adının solundaki zarf işaretinde kırık ok şeklinde bir simge vardı mesela.
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerHerhangi bir bölüme veya yeni iletiler bölümüne girdiğimizde sıralanan konuların hangilerinde iletimiz olup olmadığını gösteren ufak bir işaret olsa fena olmaz. Eski forum sürümlerinde konu adının solundaki zarf işaretinde kırık ok şeklinde bir simge vardı mesela.Zaten bu ayrım var. Mesajınız varsa arka plan rengi gri, yoksa arka plan rengi beyaz.İsteği doğru mu anladım?
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerZaten bu ayrım var. Mesajınız varsa arka plan rengi gri, yoksa arka plan rengi beyaz.İsteği doğru mu anladım?Abi öyle değil. Mesela aşağıya ekran görüntüsü koydum, iki konu var, sarı çizgilerle belirttim bu konuları, birisi şu an yazdığımız ''Tebrikler, Şikayetler, Öneriler'' konusu, diğeri ''Bandırma'' adlı bir konu. ''Tebrikler, Şikayetler, Öneriler'' konusunda iletim var, ancak ''Bandırma'' konusunda iletim yok, sadece girip okudum. Ancak ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi her iki konununda arka plan rengi aynı, gri yani. Girip okumadığım diğer konular ise beyaz renkte mesela.262nudu.jpg
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerHerhangi bir bölüme veya yeni iletiler bölümüne girdiğimizde sıralanan konuların hangilerinde iletimiz olup olmadığını gösteren ufak bir işaret olsa fena olmaz. Eski forum sürümlerinde konu adının solundaki zarf işaretinde kırık ok şeklinde bir simge vardı mesela.Vbulletin bizim kullandığımız sürümde onu çıkarmadı henüz. Eklentiyi yayımladığı anda biz de kuracağız onu. Yapabileceğimiz bir şey yok şimdilik.
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerVbulletin'nin eski sürümlerde o eklenti vardı.Ama yeni sürümlerde eklentiyi yayımlamamışlar galiba henüz.
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Önerilerne olursa olsun yılın en önemli maçı öncesi sayfanın girişine güzel anlamlı bişi konulsa hoş olmaz mı ya...her fener derbisi öncesi söylüyorum bunu.bunu yapmaktan aciz bi forum mu burası?
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Önerilerkonulara girdiğimizde en son okuduğumuz mesaj hangi sayfada ise o sayfanın karşımıza gelmesi iyi olur.sayfa sayfa gerilere gidip son okuduğumuz mesajı bumak zaman kaybına yol açıyor...
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerOnun cozumu var colormatik renkdaslar...Yeni mesajlara tik ettikten sonra istediginiz konunun yaninda en son mesaj atan kardes diye bir hane var. O hanede ismin yanindaki mavi oka basarsaniz, en son mesaj onunuzde belirecektir...Hayri Gates
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerBirde yazdığımız mesajların beğenildiğine dair bşldşrşmler kısmındaki uyarıya tıkladığımızda hangi mesajlarımızın beğenildiğini görebilmemiz iyi olurdu...
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerOnun cozumu var colormatik renkdaslar...Yeni mesajlara tik ettikten sonra istediginiz konunun yaninda en son mesaj atan kardes diye bir hane var. O hanede ismin yanindaki mavi oka basarsaniz, en son mesaj onunuzde belirecektir...Hayri GatesHayricim ben anlatamadım sanırım.Örnek vererek anlatmaya çalışayım.Transfer Nöbeti konusunda 55 nci sayfayı okdum ve gece yattım.

Sabah toplam sayfa 75 olmuş. ama ben dün gece kacıncı sayfaya kadar okuduğumu hatırlamıyorum.

Son mesajdan başlayarak 3 er 5 er sayfa geriye giderek okuduğum son sayfayı bulmaya çalışıyorum.önerim şudur:Sabah Transfer nöbeti konsuna bastığımda 55 safya açılsın. okumadığım ilk sayfada karşıma gelse olabilir.

Bu üyelerin zaman kaybını engeller düşüncesindeyim..

Daha akıcı bir forum hayatımız olur...
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerSon attığımız mesaja gitme olayı vardı bir ara sanırım vB'de ama tam hatırlamıyorum.

Bunun en kısa ve güzel yöntemi profilimize girip, Tüm Mesajlarını Göster bölümünden arama yapıp oradan o konuya attığımız mesaja ulaşmak ve atılan son mesaja doğru ilerlemek.
 
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, ÖnerilerHayricim ben anlatamadım sanırım.Örnek vererek anlatmaya çalışayım.Transfer Nöbeti konusunda 55 nci sayfayı okdum ve gece yattım.

Sabah toplam sayfa 75 olmuş. ama ben dün gece kacıncı sayfaya kadar okuduğumu hatırlamıyorum.

Son mesajdan başlayarak 3 er 5 er sayfa geriye giderek okuduğum son sayfayı bulmaya çalışıyorum.önerim şudur:Sabah Transfer nöbeti konsuna bastığımda 55 safya açılsın. okumadığım ilk sayfada karşıma gelse olabilir.

Bu üyelerin zaman kaybını engeller düşüncesindeyim..

Daha akıcı bir forum hayatımız olur...Yok abi ben anlamamisim. :D Fikir guzel, bence de boyle birsey olsa guzel olur. Yapilabilir mi ama bilemem
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt