Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

Son attığımız mesaja gitme olayı vardı bir ara sanırım vB'de ama tam hatırlamıyorum.

Bunun en kısa ve güzel yöntemi profilimize girip, Tüm Mesajlarını Göster bölümünden arama yapıp oradan o konuya attığımız mesaja ulaşmak ve atılan son mesaja doğru ilerlemek.

ben mesaj atmadığım ama okuduğum konudan bahsetmiştim...

Önemli olan benim mesaj yazmış olmam değil...

cuma akşamı maçı için çarşamba akşamı sabırsızlanma diye cevap yazmak komik.

Site politikalarına karışman daha komik sanki.

konulara girdiğimizde en son okuduğumuz mesaj hangi sayfada ise o sayfanın karşımıza gelmesi iyi olur.

sayfa sayfa gerilere gidip son okuduğumuz mesajı bumak zaman kaybına yol açıyor...

Eski vB sisteminde vardı. Eğer yeni sistemde de varsa foruma entegre ederiz. İleteyim...

Birde yazdığımız mesajların beğenildiğine dair bşldşrşmler kısmındaki uyarıya tıkladığımızda hangi mesajlarımızın beğenildiğini görebilmemiz iyi olurdu...

vB ile ilgili bir durum. Halen o eklentinin çıkmasını bekliyoruz.

Forumun en alt tarafında online olan kişilerin listesi vardı.Online listesi geri gelse daha iyi olur bence.Zira forumdan birine mesaj falan atmak istesem ismini bulamıyorum,ya da burada mı bilmiyorum:eek:

Forumun en alt tarafında online olan kişilerin listesi vardı.Online listesi geri gelse daha iyi olur bence.Zira forumdan birine mesaj falan atmak istesem ismini bulamıyorum,ya da burada mı bilmiyorum:eek:

Bunu Cumartesi günü kalıcı olarak tekrar açacağız. Zira maça kadar siteyi yorabilecek eklentilerin hepsini pasifize etmeyi planlıyoruz.

Anladım.Bu arada maç günü sitenin ziyaretçilere kapatılması isabet bi karar olmuş:ka19:

eskiden giriş sayfasının sol kısmında en son yazılan mesajlar-en son açılan konular falan gözüküyordu baya pratik oluyordu ne oldu da kalktı?

Yapilability'si olan bir sey mi bilemem

Ama mesajlari aldigi like sayisina gore categorie etmek mumkun olur mu? Boylece forumun en basarili ve en hakkatli mesajlarini irdeleme sansimiz olur.

Güncel mesajları takip etmek için yeni mesajlara tıkladığımızda eskiden 2-3 sayfa dolusu oluyordu nerdeyse. Şimdi bazen 2 sayfa oluyor bazen sadece 2 mesaj ama bu kullandığım browserla(Chrome) ilgili olabilir diye düşünüyorum.

Tarayıcı ile ilgili bir durum olabilir.

Bir kolaylık söyleyeyim; İki anasayfa sekmesi açın. Birinde en alttaki "forumları okundu kabul et" seçeneğini tıklayın, hemen anında diğer sekmede "yeni mesajlar"ı tıklayın. Forumları okundu kabul ettiğiniz için size bir uyarı mesajı gelecek. Mesajda: "yeni mesaj bulunmamaktadır, 24 saatteki mesajları okumak için buraya tıklayın" yazar. oraya tıklayınca son 24 saatte atılan tüm mesajları görebilirsiniz.

ben derimki

mac oncesi cezalara bir af gelsin

madem birlik olalim karari aldik bu mac oncesi

sinerjimizi toptan yapalim derim

cezali bir insanda destek vermezmi su onerime arkadas

birakin affetmeyin sinirlendim

devre arası transfer donemi son gunlerinde bende yaptım bu oneriyi tıkıtla amma velakin kabul edilmemişti reis

takımın durumu ortada GS Tarihinin en kotu zamanlarında ınsanların kendini tutması cok zor futbolcular, teknik heyet ve yonetimle alakalı bir konudan ceza alanların bu kapsama alınabilmesi guzel olur

Güncel mesajları takip etmek için yeni mesajlara tıkladığımızda eskiden 2-3 sayfa dolusu oluyordu nerdeyse. Şimdi bazen 2 sayfa oluyor bazen sadece 2 mesaj ama bu kullandığım browserla(Chrome) ilgili olabilir diye düşünüyorum.

Son 1-2 saatte ne kadar yeni mesaj olduğuna göre değişir. Yoğun saatlerde 4 ve daha fazla sayfa olur. Ama gece 3-4 gibi girdiğinizde 1 sayfa, belki de, hiç yeni mesaj olmayabilir. Yani Chrome ile alakalı bir sorun değil. Sizle ilgili bir sorun da değil, hatta kısaca sorun yok ortada. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt