Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Tecrubeli Uye Futbol Mega Basligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse kimseyi kandırmasın

Arkadaşlar, bilhassa beyler.

Kimse kimseyi kandırmasın dememin bir sebebi var. Hepimizin bildiği üzere bu ülkede yasak olan tek site youtube.com değil. Öyleymiş gibi davranan milyonlar var ama artık bu yasakla yüzleşmenin zamanı geldi.

Kimse başkasına 'lan şu siteye de giremiyorum iyi mi?' demez. Yolu bulmuş büyüklerimiz. Biz de onların yasaklarının sonuçlarına katlanıyoruz.

Gelin, bunun sebebini tartışalım. Neden böyle bir yasaklar silsilesi var? Son iki senede yapılan faşizan hareketlerin, baskıcı hamlelerin sonu gelecek mi? Bu ülke nereye gidiyor?

En önemlisi, sözü edilen sitelere proxysiz ne zaman gireceğiz???

Cevap: Kİmse kİmseyİ kandirmasin

Bu mantıktan bir hükümet gider, yerine modern bir heyet gelir, kurulan örümcek ağını 5-10 sene içinde temizler, belki ondan sonra yasaklanan site sayısı 5-10'a düşer. Ama şuan kapatılan site sayısı, onbinlerce. Ve bunların içinde paralı üye olunan sitelerde var. İnsan hakları mahkemesine gidip davanı açsan, haklı çıkarsın ama hem masraf, hemde uğraşamazsın. Sansür ve yasaklar sadece sanal ortam da değil. Herşeye bir yasak, kısıtlama getiriliyor son 2-3 yıl içinde. Mesela bir kanalda homoseksüel lafı sansürlenebiliyor. Neden? Küfür mü? Normal bir kelimeyi bile sansürleten zihneyetler var. Ayrıca birazdan avukatlarda gelip yazacaktır, şimdiden söyleyim ikili tartışmaya girmem.

Cevap: Kİmse kİmseyİ kandirmasin

Birkaç tane site linki verip o sitelere nasıl giriş yapıldığının açıklamasıyla favori videolar listesinin bir kopyasını ilk mesajın içeriğine yazsaydın daha anlamlı ve bizim için daha duyarlı bir tartışma olabilirmiş.

Cevap: Kimse kimseyi kandırmasın

Hayri nin bahsettiği youtube ve fizy harici adult siteler sanırım.Ama bunun da mantıklı bi açıklaması yok.Yani giren yine girerde bu siteleri yasaklayınca ne bok oluyor ki sanki?.Hayır amaç nedir arkadaş.

Siteleri başbakan veya cumhurbaşkanı yasaklamıyor,birileri dava açıyor,mahkemeler yasaklıyor.

Bizim ülkemizde dengeyi tutturmak malesef zor, seneler önce televolelerde toschaklar havada uçuşurken şimdi başbakan hakkında karikatür bile çizilemiyor.

Yasaklar ve korku imparatorluğunun devamı bunlar.

Zaten boş beleş yaşayan bir kesimin psikolojisini iyice sarsan saçma sapan apaçi dansı mottolu izdivaç programları, ve ergen yapımlarına laf gelmezken, faydalı ne varsa bir bahaneyle kapatılıyor.

Bakalım ne zamana kadar devam edicek bu saçmalıklar biz de merak ediyoruz.

adalet sistemimiz buna izin veriyor.

ayrica vergi sistemimizde cakalliklar var

google you tube vergi sorunlari var tam detayi bilmiyorum

tek tarafli bir olay degil

vergi kacirma cabalarida var adamlarin ama vergi vermemeleride gerekiyor olabilirler

karisik durum

birinin cikip yasa cikartmasi lazim olayi mahkemelerin sorumlulugunun uzerine tasimak lazim

Adam gibi sağlam bir yeni anayasa yapılmadan ülkemiz bir gram ileri gidemez bu tür konularda.

Tabii bu yeni anayasayı yapmak için de büyük bir uzlaşma olması lazım hem toplumda hem siyasi partilerde. Sadece iktidarın yaptım oldu ile yapılan bir Anayasa olmamalı.

Adam gibi sağlam bir yeni anayasa yapılmadan ülkemiz bir gram ileri gidemez bu tür konularda.

Tabii bu yeni anayasayı yapmak için de büyük bir uzlaşma olması lazım hem toplumda hem siyasi partilerde. Sadece iktidarın yaptım oldu ile yapılan bir Anayasa olmamalı.

İleri gitmesi için ne olması gerektiği apaçık ortada kardeş.

İlhamı almışsın kardeş inşallah.

Bu yasakları koyan moronlarda aslında yasaklayamadıklarını biliyor ve kendilerini kandırmıyor mu sonuçta.. Blabla..

Refikçim katılıyorum ve arttırıyorum.

Geçen bir seks içerikli siteye girdim onu bile yasaklamışlar hatta bir çoğuna girdim hepsi yasaktı arkadaş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt