Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek

7964.jpg

Cevap: Seçim başka bahara !

Dediğim gibi mahkeme kararına beklemek zorundayız.Söylediğimde A.Polatçısın diyenler olmuştu...

SON DAKİKA| Seçim başka bahara mı?

İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası, Galatasaray'a mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz uyarısında bulundu!

(Ligtv.com.tr)

Cevap: SON DAKİKA| Seçim başka bahara mı?

Adnan polat istifa ederse bu durum ortadan kalkmıyormu?Eğer kalkıyorsa ne diye bekliyor bu adam hala?:mad:

Haber doğrumu değilmi? Twitterde hikmet albayrakda aynı haberı verdi nolucak simdi?

Seçim gerçekten başka baharamı kaldı ?

Cevap: Seçim başka bahara mı?

BAHRİ HAVADIR DERKİ..

"Biliyorum ki..."

Galatasaray'a İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası'nın yaptığı "mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz" uyarısı sarı kırmızılı camiada gündemi değiştirdi.

Gelen bu uyarı sonrası Galatasaray camiasında "Seçim yapılamayacak mı? Polat ve yönetimi yola devam mı edecek? Adaylar ne yapacak?" şeklindeki tartışmalara son noktayı Lig TV Haber Müdürü Bahri Havadır koydu.

Bahri Havadır konuyla ilgili yorumunda net bir ifade kullandı ve "3 Mayıs'ta ters bir karar çıksa dahi ertesi gün Adnan Polat'ın bütün Yönetim Kurulu ile birlikte istifa edeceğini biliyorum" dedi.

Yani Havadır'a göre, mahkemeden "Mali Genel Kurul'daki ibra edilmeme kararı geçersizdir. Seçime gerek yoktur." kararı çıksa bile Polat ve arkadaşları istifa edecek. Böylece Polat yönetimi ibra edilmeme yoluyla değil, istifa yoluyla seçime gitmiş olacak.

3 mayısta mahkeme de secim yapılamaz derse POLAT istifa edicekmis o zaman klüp kayyuma gider kayyum secim yapılana kadar klübü idare eder. Helvacının yalancısıyım

İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası, Galatasaray'a mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz uyarısında bulundu!

Kaynak: Ligtv.com.tr

BAHRİ HAVADIR DERKİ..

"Biliyorum ki..."

Galatasaray'a İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası'nın yaptığı "mahkeme kararı kesinleşene kadar seçim yapılamaz" uyarısı sarı kırmızılı camiada gündemi değiştirdi.

Gelen bu uyarı sonrası Galatasaray camiasında "Seçim yapılamayacak mı? Polat ve yönetimi yola devam mı edecek? Adaylar ne yapacak?" şeklindeki tartışmalara son noktayı Lig TV Haber Müdürü Bahri Havadır koydu.

Bahri Havadır konuyla ilgili yorumunda net bir ifade kullandı ve "3 Mayıs'ta ters bir karar çıksa dahi ertesi gün Adnan Polat'ın bütün Yönetim Kurulu ile birlikte istifa edeceğini biliyorum" dedi.

Yani Havadır'a göre, mahkemeden "Mali Genel Kurul'daki ibra edilmeme kararı geçersizdir. Seçime gerek yoktur." kararı çıksa bile Polat ve arkadaşları istifa edecek. Böylece Polat yönetimi ibra edilmeme yoluyla değil, istifa yoluyla seçime gitmiş olacak

.

Üst Alt