Tehlikenin Farkında mısınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tehlikenin Farkında mısınız?

Evet arkadaşlar bildiğiniz uzere hafta sonu şampiyonluk maçına çıkıyoruz başakşehir ile genelde atlanan bir konu var bu maç başakşehir içinde şampiyonluk maçı yenerlerse Allah korusun 3 puan öne geçip ikili averajı alıp şampiyonluklarını ilan ediyorlar. Yok bizim takım 2 senedir içerde yenilmiyor bu maçta mi yenilecek dediginizi duyar gibiyim doğrudur normal şartlarda düşünülen durum bu. Ama son 2 hafta da yaşadıklarımız çok tehlikeli bir ihtimali ortaya çıkartıyor. Algı operasyonuyla sanki hakemle maç alıyormuşuz algısı oluşturuldu. Rakip takım taraftarları üzerinde medya büyük klupler hep bu algı için çalıştı 2 haftadır. Hafta sonu hakemin basaksehiri açıkça kollayacagini adeta bizi dogruyacagini düşünüyorum bu algı boşuna yapılmadı boylece hak arayisimizi engellemek ve bizi sindirmek istiyorlar. Zaten 2 haftadır hakemle kazandınız kupayı da hakem sayesinde aldınız daha hakemden sikayetcisiniz diyecekler. Futbol camiası buna hazırlandı.Boylece ölümcül darbeyi indirmiş olacaklar. Şampiyonluğu kaybetme travması yaşamış bir takım olacağız. Bakalım bu düşüncem ne kadar gerçeğe dönüşecek ama şundan eminim Allahın adaleti asla şaşmaz..

Bende Rize maçından beri aynı şeyi yazıyorum.

Çok dikkatli olmak lazım. Özellikle ceza sahası içindeki mücadelelerde en ufak harekette atlayacaklar başaklı oyuncular.

Oyuncuların çok uyanık olması lazım. Fakat Belhanda gibi adamımız var ona da sahip çıkmak lazım gereksiz kartlar görmemesi için.

Allah yardımcımız olsun çok zor maça çıkıyoruz. Herkes karşımızda hakemde dahil maçın tek olumlu tarafı bizim sahada olması...

Yani benzer seyler Bjk maci sonrasi olusan algi icin de soylendi ama dogrusunu soylemek gerekirse Fener macindan beri hakemler aleyhimize muhim hata yapmamakta

Bunun simdi degismesi icin bir sebep goremiyorum. Takim mental olarak hazir cikar, taraftar zaten aliskin. O noktada hakem ciddi hata yapmaya curret edemez, biz yeter ki oynayalim

Yani benzer seyler Bjk maci sonrasi olusan algi icin de soylendi ama dogrusunu soylemek gerekirse Fener macindan beri hakemler aleyhimize muhim hata yapmamakta

Bunun simdi degismesi icin bir sebep goremiyorum. Takim mental olarak hazir cikar, taraftar zaten aliskin. O noktada hakem ciddi hata yapmaya curret edemez, biz yeter ki oynayalim

O macin hemen arkasindan Konya, Besiktas ve Rize maclarinda bariz hatalar oldu.

Evet arkadaşlar bildiğiniz uzere hafta sonu şampiyonluk maçına çıkıyoruz başakşehir ile genelde atlanan bir konu var bu maç başakşehir içinde şampiyonluk maçı yenerlerse Allah korusun 3 puan öne geçip ikili averajı alıp şampiyonluklarını ilan ediyorlar. Yok bizim takım 2 senedir içerde yenilmiyor bu maçta mi yenilecek dediginizi duyar gibiyim doğrudur normal şartlarda düşünülen durum bu. Ama son 2 hafta da yaşadıklarımız çok tehlikeli bir ihtimali ortaya çıkartıyor. Algı operasyonuyla sanki hakemle maç alıyormuşuz algısı oluşturuldu. Rakip takım taraftarları üzerinde medya büyük klupler hep bu algı için çalıştı 2 haftadır. Hafta sonu hakemin basaksehiri açıkça kollayacagini adeta bizi dogruyacagini düşünüyorum bu algı boşuna yapılmadı boylece hak arayisimizi engellemek ve bizi sindirmek istiyorlar. Zaten 2 haftadır hakemle kazandınız kupayı da hakem sayesinde aldınız daha hakemden sikayetcisiniz diyecekler. Futbol camiası buna hazırlandı.Boylece ölümcül darbeyi indirmiş olacaklar. Şampiyonluğu kaybetme travması yaşamış bir takım olacağız. Bakalım bu düşüncem ne kadar gerçeğe dönüşecek ama şundan eminim Allahın adaleti asla şaşmaz..
Pazar gününden beri bu başlığı açmayı düşünüyordum.. aklımdan geçen herşeyi yazmışsın renktaşım.. kalemine sağlık...

Son iki maç, Rize maçının ilk 5-10 dakikası hariç hakemler hakkında şikayet edilecek bir şey yok.

Yapılan algı oyununa gelince, bunun için bir yönetim var. Taraftar bir şeyler yapsın falan bunların bir etkisi yok. Ultraslan ve yaptığı açıklamalar bile muhatap alınmıyor.

Bir şey olmaz.Gerekirse hakemide yener başağı arenaya gömeriz.19 mayıs saat 21.00 de arabalarımıza atladığımız gibi tura çıkacağız hep beraber.

Final maci futbolcular cikip catir catir oyniyacak , rakibi sahadan silecek, firsatlarini tepmiyecek, erken öne gececek, ozaman hakemde biryere kadar birsey yapabilir ama sen goller kacirip, kendi ceza sahasinda rakiplere sert ikili mücadellere girer penaltiya firsat verirsen, mac icinde dikat etmeyip ucuz sari kartlar görürsen ozaman hakemin ekmegine yag sürürsün. yani lafin kisasi kimseye firsat vermeden maci alacaksin

hakemlerden önce kendi oyunumuz mac kazanmayı haketmiyor dün bunu birkez daha gördük,final maclarında feguli ve linnes dısında lider yapılı oyuncumuz hic yok

cagne malhanda filan bunlar kafasına göre takılıyor takımdan cok takımın zararı icin herseyi yapıyorlar

ilk defa bir terim takımında takım içi disiplin yok seviyesinde hocada memnun demek ki hic el atmıyor bu konuya

Üst Alt