GSC Scout - # Teji Savanier - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne yapıyorsunuz durunuz sakin olunuz

Teji Savanier 'in konusunda milliyetçilik konuşacak noktaya ne ara geldiniz sakin

Şurada güzel güzel Savanier 'in klasından bahsediyordum ne ara konu buraya geldi

Tabikide karşı değilim.ama linnes gibi karakterli yabancılara lafım yok.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tarık Çamdal gibi kerhane evladı dolu senin uğruna milliyetçiliği küçük düşürdüğün insan topluluğu.

Milliyetçilik denen siyasi ideoloji bu kadar ayaklar altına alınamaz. Önüne gelen milliyetçi oluyor. Milliyetçi olan adam sağda solda ben milliyetçiyim demez zaten. Milliyetçiliğin ırkçılık ile karıştırma senin yaptığın ırkçılık. Önce milliyetçiliği iyice kavramaya çalış sonra gerekenlerini yerine getir.

Sıkıldım artık milletin sağda solda milliyetçiyimde milliyetçiyim demesinden. Bu kadar mı basit bu? Şu devirde ben milliyetçiyim diyenler (çoğunun alakası yok) vatanını satan tiplerden farklı değiller.

Tarık gibi karaktersiz yerliler ne oluyor peki? Yerlisi yabancısı yok bu işin bu kadar zor olmamalı anlamak dalga mı geçiyorsun milletle?
Emre akbaba,hakan balta ve linnes gibi karalterli adam lazım.dalga geçmiyorum.11 yabancıyla sahaya çıkmaya karşıyım.adı üstüne mektebi sultani köklerinden doğmuşuz.onca şehit verdik şimdi ise istiklal marşını söylecek adam yok.

Tarık Çamdal gibi kerhane evladı dolu senin uğruna milliyetçiliği küçük düşürdüğün insan topluluğu.

Milliyetçilik denen siyasi ideoloji bu kadar ayaklar altına alınamaz. Önüne gelen milliyetçi oluyor. Milliyetçi olan adam sağda solda ben milliyetçiyim demez zaten. Milliyetçiliğin ırkçılık ile karıştırma senin yaptığın ırkçılık. Önce milliyetçiliği iyice kavramaya çalış sonra gerekenlerini yerine getir.

Sıkıldım artık milletin sağda solda milliyetçiyimde milliyetçiyim demesinden. Bu kadar mı basit bu? Şu devirde ben milliyetçiyim diyenler (çoğunun alakası yok) vatanını satan tiplerden farklı değiller.
Şovenim

Üst Alt