GSC Scout - # Teji Savanier - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu saaten sonra gelmez Bence. Sevilla de cok ciddi istiyormus kendisini. Belki yüksek Maas teklif edersek. Bonservis de fazla Tuzla olur. 10 milyonun altinda imkanzsiz, böyle devam ederse daha da yükselir o rakam

Bu saaten sonra gelmez Bence. Sevilla de cok ciddi istiyormus kendisini. Belki yüksek Maas teklif edersek. Bonservis de fazla Tuzla olur. 10 milyonun altinda imkanzsiz, böyle devam ederse daha da yükselir o rakam

Sevilla istiyor mu, istemiyor mu bilmem.. Tek bildiğim şey, bu gibi konularda hızlı karar verebilmek. Ocak ayında Belhanda nın gidişine, Savaniere in gelişine onay versek çok karlı cıkardık diye dusunuyorum. Yazık oldu..:(((

Fernando-Feghouli iyi paralara satılıp yerlerine koşan teknik savaşçı Scout transferleri yapmalıyız..

Aslında Mitroğlu'nun yerine bi ortasahaya savaşçı bi genç alabilirdik..

Yazın çok işimiz var yine..

Ben herkesin aksine Belhanda'nın kesinlikle satılmamasından yanayım.. Ortasaha da mücadeleyi bırakmayan tek isim..

Fernando-Feghouli iyi paralara satılıp yerlerine koşan teknik savaşçı Scout transferleri yapmalıyız..

Aslında Mitroğlu'nun yerine bi ortasahaya savaşçı bi genç alabilirdik..

Yazın çok işimiz var yine..

Ben herkesin aksine Belhanda'nın kesinlikle satılmamasından yanayım.. Ortasaha da mücadeleyi bırakmayan tek isim..
Maaşı 1milyon euro felan olsa katılabilirdim ama aldığı paranın hakkını kesinlikle vermiyor...

Geçti bence Savanier alabilme şansımız, zamanında Belhanda nın Arabistana satışı gündemdeyken Savanier Nimes de yeni parlıyordu o zaman Fatih Terim Belhanda nın satışına engel olmasaydı ciddi ciddi olabilirdi Savanier

Üst Alt