Tek Başına Tribün Yapan Taraftara Anlamlı Mesaj | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Başına Tribün Yapan Taraftara Anlamlı Mesaj

800 kilometre yol kat edip deplasmanda takımını tek başına desteklemek. Evet, dün İspanya 2. Ligi'nde Carlos Tartiere Stadyumu'nda oynanan Real Oviedo - Cordoba FC maçında bir Cordoba taraftarı takımını desteklemek için 800 kilometre yol kat etti. Sonra olanlar oldu...

997129.jpg

Dün sabah Cordoba Kulübü, Carlos Tartiere Stadyumu'nda takımını yalnız bırakmayan ve 800 kilometre yol kat eden Javier Jimenez'e sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Cordoba'nın mesajında, "Bu kulübü, bu renkleri ve bu tutkuyu tanımlamak için başka bir görüntü yok. Senin gibiler her şeye değer. Teşekkürler Javi Jimenez" ifadeleri kullanıldı.

Javi Jimenez de bu mesaja karşılık, "Benim için yaptıklarına çok şaşırdım. Bu şeyi yapan ilk kişi ya da son kişi değilim. Böyle bir şey yapma niyetinde değildim. Sadece takımıma destek olmak istiyordum. Tek amacım buydu" açıklaması yaptı.

997133.jpg

Öte yandan, Real Oviedo - Cordoba FC karşılaşması 3-3 sona erdi.

Bu sezon ligde sıkıntılı günler geçiren Endülüs ekibi 35 maç sonunda topladığı 27 puanla 21. sırada yer alıyor.

Ajansspor.com

Üst Alt