Tek Kurtuluşumuz Terim mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Kurtuluşumuz Terim mi?

Cevap: Tek Kurtuluşumuz TERİM

Tek eksiğimiz Terim'di afedersin.

Millet her zaman daha iyisini, daha yenisini, daha kalitelisini bulmaya, üretmeye, yeni bir şeyler başlatmaya çalışır, dener, didinir.

Biz hala TERİM.

Terim gelirse, bizim tek kurtuluşumuz Ruslar olur. O kadar net.

Sizce çok iyi futbolla mı Avrupa 3.sü olduk. Son dakka golleri ile ite-kaka Yarı Finale çıktık. Dünya Kupası elemelerinde ise 'takke düştü, kel göründü'.

Dünya kupasında ersun manfetti takımı,Fatih hoca geldi zor duruma ragmen grubtan 2'inci oldu hakem hatasıyla isvicreye yenildik gidemedik düşün.

o kadar gol kactı estonya macında fatih terim mi?girsin sahaya golü atsın.!

Biraz yenilenin artık.Oyuncuya dayalı füzen ve çarpık yönetimler yıkılmadıkça Rijkaard gider xx gelir bir şey değişmez.Şu nokatada Rijkaard'A destek vermeyip böyle başlıklar açanlar benim gözümde saçmalıyor.

Antudan farkimiz kalmadi, yazik... Foruma giresim gelmiyor yahu artik ciddi anlamda.

Tabi yaa Fatih Terim mi girip sahaya gol atsin? Rijkard girip atsin ama, atamiyor ama futbolu bilmiyor, ben olsam atardim.

Fatih Terim geldigi gun taraftarligimi askiya alirim.. o derece yani, Rijkaard eger giderse A. Avci, Arif Erdem gelsin ama teknik direktor degisikligi kesinlikle cozum degil..

Hocam Terim i açtım sert ve hırslı onyattığı için.

Açıkcası Abdullah AVCI da gönlümden geçmiyor değil. Keşke Terim yerine AVCI gelse. Çok düzgün ve bu ligi içmiş yemiş başarılı bir hoca.

Açıkcası Abdullah AVCI da gönlümden geçmiyor değil. Keşke Terim yerine AVCI gelse. Çok düzgün ve bu ligi içmiş yemiş başarılı bir hoca.

Fatih Terim bizde butun basarilara doydu hocam gelse hicte hirsli olmayiz.. zaten 2. kez geldiginde neler oldugunu unutmayalim..

Mesut Bakkal da olabilir mesela. Hatta Cevat Güler.

AKIL FİKİR !!!

Neden yerli hocaları aşağılıyorsun.

Sivas = 15 milyon euro

GS = 115 milyon euro

Bakkal dediğin adam Rijkaard la 3 maç yaptı 3 ünde de eze eze yendi!!!

Rijkaard iyi hoaysa Alsın Sivas ı GS yi böyle eze eze yensin.

lütfen dalga geçmeyelim. 1 Arda Sivasspor u satın alıyor Kewell - Baros - Neill vs yazmıyorum bile.

İlla yenmek için Rijkaard a Torres - Xavi - İniesta mı vericez ?

Bizi ancak Felix Magath falan toparlar artık.Ya da Deschamps ama o adamların ne işi var bizim takımda.

Türkiye'de çok iyi teknik direktörler var.Bunlardan biri de Mesut Bakkal'dır.Ama bu hemen "Rijkaard'ın yerine getirelim" anlamına gelmez.Devamlılıktan yanayım.Baştan beri Mesut Bakkal olsaydı takımın başında,onu desteklerdim.

Neden yerli hocaları aşağılıyorsun.

Sivas = 15 milyon euro

GS = 115 milyon euro

Bakkal dediğin adam Rijkaard la 3 maç yaptı 3 ünde de eze eze yendi!!!

Rijkaard iyi hoaysa Alsın Sivas ı GS yi böyle eze eze yensin.

lütfen dalga geçmeyelim. 1 Arda Sivasspor u satın alıyor Kewell - Baros - Neill vs yazmıyorum bile.

İlla yenmek için Rijkaard a Torres - Xavi - İniesta mı vericez ?

Allahım yarabbim kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Of of .Adamlardaki mantığa bak. Sabahdan beri yazmaktan klavyem kurudu.

Teknik direktör değiştirmek çözüm değil.Odun olsa anlar.Şu başlıkları gördükçe küfür edesim geliyor. Sabır sabır.

Offf abi off ya.Yemin ederim delirticek bu takımın bazı taraftarları ya.Ulan şuanda burda olmamızın nedeni Fatih Terim!Adam UEFA'yı kazandırdı.Sonra geldi kazandırdıklarını bir bir çöpe attı gitti.

Rıjekardın dün kü?hatalarını görmediniz sanırım ben kafayı yedim be......oyunu okuyamıyo zamanında değişiklik yapmıyo,takmı hazırlıyamıyo tutmuyo işte rıjekardla aşı tutmuyo.

Fatih Terimle olacak iş değil.Fatih Hocanın devri kapandı artık.Bence getirilecekse Hakan Şükür&Hagi&Prekazi koalisyonu getirilsin.Bi şansımızı denerdik en azından.Biraz heyecan olurdu hem...

Ama şu bir gerçek ki malesef Rijkaardla olmayacak galiba.Adam geldiğinden beri sistemini yerleştirmek dursun hiç oynatamadı bile.Ya Oyuncularda bi sorun var yada Rijkaard anlatamıyor sistemi.Tamam Türk futbolcuları sistemden fazla anlamıyorlar ama özürlü de değiller heralde.O kadar zor bişey olmamalı 2 pas yapıp Alan savunması yapmak.Üzgünüm ama bizim takım Total futbol oynayamıyor.

Bence Herşeyden önce Şu Yönetim bi değişmeli.Ondan sonra Rijkaarda sıra gelir.

Tek kurtuluşumuz elimizdeki Türk oyuncuların çoğunu değiştirmek. Bu oyuncularla ancak bu kadar olur. Gelecek t.adam 31 32 yaşındaki adamlara futbolu filan öğretmez bu saatten sonra.

Bu arkadasin yazdiklarini anlamak icin ilk önce ic dünyasini cözmek, cocukluguna inmek gerekiyor. Korkmayin zaten fazla uzak degil o cocukluktan, kolay ineriz.;)

Sanki Fatih Terim takimin teknik direktörü oldu da gitsin AVCi gelsin diyor arkadas, hadi onu gectim ne kadar taraftar oldugunu ortaya koyuyor. 5 mesaj önce "Fatih Terim imparatoree hüyee" diyen adam 5 mesaj sonra "Yek yeaa terim gitsin yeaa avci yeaa" diyor. Ne kadar arkasinda duruyoruz Galatasaray'in...

Saka oldugunu düsünüp, laptopun kamerasina el salliyorum ama hala devam ediyor.

Allahım yarabbim kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Of of .Adamlardaki mantığa bak. Sabahdan beri yazmaktan klavyem kurudu.

Teknik direktör değiştirmek çözüm değil.Odun olsa anlar.Şu başlıkları gördükçe küfür edesim geliyor. Sabır sabır.

Et rahatla ama Ramazan da sakin olalım.

Hocam Sabır diyorsun da Bakkal la 3. kez oynuyorsun. Sivasla 3. kez oynuoyorsun. Kadroları sistemleri oyunları aynı 3 kere de yeniliyorsun. 1,5 yıldır Türkiye desin. Ligide biliyorsun.

Ne sabrı bekliyorsun?

Yanlış anlama İsmi Rijkaard olmasa Bu hoca GS mizden Kaç kez kovulmuştu ? 3. yaptığında belki haftalar önce geçen sezon ortası. Ama sabrediyoruz bizlere umut veremiyor.

Sivas a iyi futbol oynasak yenilsek sayısız gol kaçırsak aynı şekil OFK maçlarında süper pas yapsak baskı kursak pozisyon vermesek ben yine bu başlığı açmam ama zorlamanında mantığı yok.

Olmuyorsa Taze Kan getirir, Yeni bir Canla yeni bir hava ile her yolu zorlarsın..

Şimdi Karpaty - Bursa - Deplasman 3 maçta da bu oyun ve köüt skorlarla kimse hocayı orada tutama hayatın gerçeği budur?

Terim'in 2. dönemi içinde Terim de Baros - Arda - Kewell yoktu. Terim'e 5. listesindeki Tamas - Bruta - PEtre verildi. saygılar.

Fatih Terimle olacak iş değil.Fatih Hocanın devri kapandı artık.Bence getirilecekse Hakan Şükür&Hagi&Prekazi koalisyonu getirilsin.Bi şansımızı denerdik en azından.Biraz heyecan olurdu hem...

Ama şu bir gerçek ki malesef Rijkaardla olmayacak galiba.Adam geldiğinden beri sistemini yerleştirmek dursun hiç oynatamadı bile.Ya Oyuncularda bi sorun var yada Rijkaard anlatamıyor sistemi.Tamam Türk futbolcuları sistemden fazla anlamıyorlar ama özürlü de değiller heralde.O kadar zor bişey olmamalı 2 pas yapıp Alan savunması yapmak.Üzgünüm ama bizim takım Total futbol oynayamıyor.

Bence Herşeyden önce Şu Yönetim bi değişmeli.Ondan sonra Rijkaarda sıra gelir.

Öyle olduklarını düşünüyorum. Futbol özürlüsü.

Üst Alt