Tek Kurtuluşumuz Terim mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Kurtuluşumuz Terim mi?

Tek Kurtuluşumuz AVCI MI?

Arkadaşlar ister kabul edin ister etmeyin.

Bu kadro iyi bir kadro ama 4-3-3 oynucak kadar değil.

Bu kadroyu da 90 dk koşturcak press yaptırcak

disipline skoacak

tek hoca Fatih TERİM'dir.

4-2-2 ye döneriz. 10puan fark atar şampiyon oluruz..

Rijkaard gitsin çocuğu oldu onu büyütsün, bahçe budasın vs..

Yönetim kendini yakma Yazık etme! Rijkaard ın kapasite bu kadar.

Fatih hocayı getir. Kimse gıkını çıkaramaz ve takım deli gibi top oynar.

Hangi takımda

Arda

Baros

Kewell

Neill

Ayhan

Cana

kadar 1. sınıf adam var.

Daha A Milli

Servet

Zan

Sabri

Çağlar

vs..

Sayısız oyuncun var.

Cevap: Tek Kurtuluşumuz TERİM

Adam haklı yahu, niye kilitliyoruz? Fatih Terim gelmezse nasıl kurtulacağız biz bunlardan? Sürekli aynı konuları kitle kitle nereye kadar? Hem taraftar da sürekli buraya konu açıp emek harcamaz, onlar da o zahmetten kurtulur. Tek kurtuluşumuz Fatih Terim !

Terim 1996-2000 periyodundaki Terim olacaksa gelsin. Bu takımı şampiyon bile yapar... Ama 2002 sonrası Terim gelecekse, olduğu yerde kalsın.

Terim gelince Mustafa Sarp değişecek zaten İniesta olacak birden seviye atlayacak değil mi ?

Hakan Balta birden form tutacak. Servet Puyol olacak vsvs.

Bizdeki sorun teknik direktör değil hala anlayamayanlar var.

Fatih Terim dönemi bitmiştir. Bundan sonra ne Galatasarayda ne de Milli takımda Fatih Terim gelemez. Anca Federasyon başkanı falan olabilir.

yapmayın Allah aşkına bunca oyuncuyu sakatlayan rijkaard mı Haldun üstünel yerine Sezgin i getiren Rijkaard mı ... Geçen sezon ilk 8-9 hafta herşey iyiydi sonra kötü oldu baroş sakatlandı ara transferde olmadık şeylere kalkışıldı ki ben rijkaard ın o ara transferde çokta etkili oldugunu düşünmüyorum .. Rijkaard ıda sonuna kadar destekliyorum...

Fatih Terim geldigi gun taraftarligimi askiya alirim.. o derece yani, Rijkaard eger giderse A. Avci, Arif Erdem gelsin ama teknik direktor degisikligi kesinlikle cozum degil..

Üst Alt