Tek maçlar !


İddaa 'nın açacağı tek maçlar için kazandıracak olasılıklara yönelik yorumlar bu konuya yapılabilir.Bugün BJK - D.Kiev maçına H 0, MS 1, KG Yok öngörülerinde bulunan arkadaşlarımızı kutlar, başarılarının diğer maçlarda da sürmesini dilerim.
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarBu konuyla ilgili de çalışmalara başlamış bulunmaktayız.Her ihtimali,her seçeneği değerlendireceğiz.Bütün çalışmaları ayrıntılı olarak paylaşacağız üstad.
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarTürkiye - Hırvatistan maçı tek maç olarak veriliyor. Ekibimizden bu maç ile ilgili tahminlerini rica ediyorum;Oranlar: 2.10 - 3.10 - 2.50 // A: 1,50 - Ü:1,85
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarAlt, KG Yok, İY0 en mantıklıları. MS 0, 0/0 gibi. Bence mac 0-0 biter, macta kırmızı kart cıkar :D
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarKG olurmu sence ? Bana pek mantıklı gelmiyor hücum hattımız cok zayıf, hırvatlara karsı gol bulamayız bence.
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarMilli takımın bu maçta 2-1 gibi bir skorla bitireceğini düşünüyorum.Hatta 2. yarı 1. yarıdan daha fazla gol olur gibime geliyor.
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarAnadolu Efes - Maccabi Tel Aviv maçına da tek maç açılmış. 0.5, 1.5 handikapları verilmiş Maccabi'ye. Bu maçla ilgili görüşü olan var mı? Benim aklımdan 1/1 geçiyor.
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarYanlış hatırlamıyorsam, Maccabi Tel Aviv geçen gün Real Madrid'le oynuyordu ve handikap Real Madrid'e verilmişti. Düşün yani Atakan. :D
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarANADOLU EFES - M. TEL AVIVadszhit.png
Çok zor geçicek bu maç.2 Takımda skorer 2 takımda maçı kazanmak istiyor.Kafa kafaya gidebilcek bir maç izleyebilirizTel aviv ekibi bu sene Nets den sanırım yanlış olabilir Jordan Farmar'i aldı Eliyahu, Lior tecrübeli Papaloukas Theodoros Burstein Tal Sofoklis Schortsanitis Devin Smith açıkcası böyle adamlar bu takımdaBizdeStanko Barac . Ersan . Kinsey Vujacic Kerem ilk 5 i Savanovic ilievski ve batista gibi sonuça etki edebilcek oyuncular mevcutAçıkcası mentalite bakımından çok iyi durumda olan 2 takım karşılaşıyor ne Efesi karşıma alırım ne de Tel aviv

ÜST almak daha mantıklı gibi
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarEfes'de Kinsey sakatlanmış onun dakikalarını büyük ihtimal Ersan ya da Savanovic alır.Ersan için 13.5 üstü Savanovic için10.5 üstü güzel duruyo.
 
Cevap: Tek Maçta Kazandıracak OlasılıklarYanlış hatırlamıyorsam, Maccabi Tel Aviv geçen gün Real Madrid'le oynuyordu ve handikap Real Madrid'e verilmişti. Düşün yani Atakan. :DOrası öyle de Anadolu Efes bu sene gerçekten çok iyi. Hem kendi evlerinde oynuyorlar, hem de bana göre kadro olarak Maccabi'den daha iyiler. Milano'ya deplasmanda yenilmişti Maccabi ve yanlış hatırlamıyorsam 80 küsür sayı yemişti. Bu kadar hücum gücü yüksek olan bir takıma karşı Efes sadece 62 sayı yedi. Real Madrid'e handikapı vermiş olmaları çok önemli değil, Anadolu Efes'in sahasındaki maçta da handikapı yine Madrid'e vereceklerdir. Maç Madrid'in evinde olsa Maccabi'ye verirlerdi. 1/1 bana daha mantıklı geliyor.
 
Cevap: Tek maçlar !812 Galatasaray ( h ) - Anadolu EfesHandikap 1,5 sayıyla Galatasaray 'a verilmiş. Üst mü, Cimbom mu?
 
Üst Alt