Tek Maçtan Yatan Kuponlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Tek Maçtan Yatan Kuponlar

a8d3dUntitled.png

S.Liege risk olarak görunebilir ama böyle bir oran yakalamışkan o maçı oynamadan geçemezdim. S.Liege ligde oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik aldi, Avrupa liginde oynadığı grup maçlarında yenilgisi yok. Kısaca bu maçın net favorisidir bana göre. İnşallah yanıltmaz beni. :)

Legia Varşova - PSV maçına üst duşunuyordum ama Bersan abinin paylaştığı oran klavuzundan yola çıkarak KG var oynadım.

Metalist ve S.Liege beni yanıltmadı ama Legia Varşava kendi evinde PSV'ye 1 gol bile atamadı. Bunda 50.ci dakikada 10 kişi kalmalarının etkisi büyük. Maçı 0-3 PSV kazandı.

Tek maçtan yatan kuponlar derken benim bir haftadır yaptığım yatan 15 kupondan mı bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse allah belasını versin o kuponların da takımların da!

Yanlız 5 maç oynuyorum 1 maç kaçıyor, 6 oynuyorum yine 1 maç, 3 oynuyorum yine 1 maç. Kaç maç oynarsam oynayım hep 1 maç kaçıyor anasını satayım. :asd:

PSV ve Everton, iki maçta iki kuponum yattı bugün toplam uçup giden kar 140 lira.

Arkadaşım da Rize'den yattı tek maç, onun da 100 lira karı gitti.

Dün de kupon dolsun diye Inter'e çifte şans verdim 1-0 yenildiler oradan da 100 kar gittiydi.

Kupon maliyetlerinden de 50 lira civarı içerdeyim.

Bugün arkadaslarla gezerken bir kupon yapalım dedik, herkes yaptı kendine bir kupon, bende yaptım bir kupon verdim sonra kupona bir baktım ilkyarı sıfır ikinci yarı liverpoola vereceğime fulhama vermişim yani x2 yapacagıma x1 yapmışım. bunu farkettim arkadaslara dedim ve hepsi değiştir dediler fazla uzaklaşmadıgım için değiştirdim ve onun oranıyla 200tl olmuştu kupon gittim değiştirdim ve o maç x1 bitti ve tek maçtan kupon yattı..işte o kupon

05122011682.jpg

b9208Untitled.png

Tutması pek muhtemel olmayan bir kupon. :D

Yalnız benim oynadığım sitede ve türkiyedeki sitelerdeki oran farkı çok la.

Şimdi bu maçlara Türkiye'de 9 oluyor toplam oran benim oynadığım sitede 18 TL oluyor.

Yine tek maç. :)

Bundan sonra burada oynadığım kuponları paylaşmayacağım, totem yapmayı duşunuyorum. :D

Bu topic benim kuponlarla dolacak anlasilan..2 kupon yaptim. Biri 1 gol ile biri de baskette 1 sayi ile. Fener bayan basket takimi yakti kuponu.. 7 sayi ile kazanmis:(

Apoel Tel Aviv maçı tutuyor, Standart Liege 4.50 oranıyla tutuyor ama 5ci dakikada 10 kişi kalmış ve penaltıdan öne geçmiş rakibine karşı gol yiyen PAOK kuponu yatırıyor. Hay ben öyle maçın, 282 tl kaçtı...:D

528a51.png

Üst Alt