Tek Transfer Hakkını Hangi Mevkiye Kullanmalıyız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Transfer Hakkını Hangi Mevkiye Kullanmalıyız?

Tek Transfer Hakkını Hangi Mevkiye Kullanmalıyız ?

• Kullanılan toplam oy
    44
Selçuk gidicekse net bir şekilde Orta Saha ama selçuk gitmez ise oraya oyuncu almak boşa olucaktır çünkü düşük bütçeli bir oyuncu gelicektir. Kalitesiz alınan orta sahalarda hiçbir işe yaramıyacaktır. Eğer düşük bütçe tek sıkım mermi var ise bunu forvet hattında genç bir oyuncu ile yapmaları benim düşüncem. Defans olarakta genelde Koray , Semih ve Ahmet genç defanslar bence bunların yanına öğretici bir defans alınması lazım Martin Demichelis yada Martin Caceres gibi yüksek seviye takımlarda oynamış deneyimli bir oyuncu olması lazım en azından şuan elimizdeki defansları belki bir üst seviyeye taşır.

pogba bile alınsa selçuk kesilemez .
herif hem kaptan hem lobisi var hem aldığı para çok yüksek hem medya gücü arkasında .
kesik yediği an kıyameti koparır .

Selçuk geçtim Galatasaray'ı süper ligde hemen hiçbir takımda artık oynayamaz durumda. Tolga ve De Jong haricinde o bölgede şuanda hiçbir alternatifimiz yok. Dolayısı ile her ceza/sakatlık durumunda Selçuk yetersizine katlanmak zorunda kalırız. Çok iyi çift yönlü bir orta saha alarak Tolga'yı alternatif kullanmak lazım. İyi bir orta saha ile hem defansif hem hücumsal sorunlarımızı da çözeriz.

Yukarda çoğunluk haklı olarak orta saha transferi bekliyor.Bu futbol gerçeği.Ama Recepin dediği doğru çünkü bir de kulüp gerçekleri var.riki beyde pogba da gelse selçuğu kesecek g.t yok.Nasıl sağbekte sabriyi kimse kesemiyorsa aynı şey selçuk için de geçerli bunu kabul edelim.
Zaten hali hazırda 6 milyon bonservise verdik.Yönetimin de takıma direk girip etki edecek potansiyelde bi oyuncu alamayacağı da çok muhtemel.Kalan 10 günlük sürede transfer yapmasak daha mantıklı geliyor bana.dönemi bu şekilde idare etmek lazım

tapa

Selçuk gibi sadece al-ver yapmayan, dribling de yapabilen, hantal olmayan, mümkünse biraz da agresif bi ortasaha

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt