tekbirlerle derse giren öğretmen - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tekbirlerle derse giren öğretmen

Soytariliktan baska bisey degil. Soytari.

Bu devran eibet bi gün degisecek, o zaman en cok da bu soytarilarin akibetini merak ediyor olacagim.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Allahu ekber demek bir laiklik karsitligi , ataturk dusmanligi ya da militanliga adim filan degildir

videoyu izlemeden sadece basliga gore yorum
yazdim

Laik bir ülkede, laik eğitim verilen bir öğretim kurumunda Allahu Ekber diyerek derse girmek bal gibi de laiklik karşıtlığı ve Atatürk düşmanlığıdır. Üstelik aynı zamanda anayasal suçtur.

Marjinal olacağım diye gene hoplayıp, zıplamaya başlamışsın.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onlar ağızlarıyla Allah'ın nûrunu söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler istemeseler de Allah nûrunu tamamlayacaktır. (Saff 8)

Allahuekber !

Laik bir ülkede, laik eğitim verilen bir öğretim kurumunda Allahu Ekber diyerek derse girmek bal gibi de laiklik karşıtlığı ve Atatürk düşmanlığıdır. Üstelik aynı zamanda anayasal suçtur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Laik eğitim verilen bir kurumda ? Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi var Hocam ne laik eğitimi ? Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenmiş siz son düğmelerden hesap soruyorsunuz. Ayrıyeten Atatürk düşmanlığı ne alaka ? Laikliğe aykırı deseniz -ki bence aykırı- amenna da Atatürk'le ne alakası var konunun ?

Onlar ağızlarıyla Allah'ın nûrunu söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler istemeseler de Allah nûrunu tamamlayacaktır. (Saff 8)

Allahuekber !

E yuh. Şu şova karşı çıkanları da kafir ya da mürted ilan ediverin bari Hocam. Siz ve bu videodaki eleman müslüman karşı çıkanlar kafir mi ?

Videoyu çeken ve paylaşan öğretmen sanırım. Amaç yapılan işin hayrı falan değil yani. Sen bir öğretmensin, şovmen değil !

Tekbir getirmek kötü değildir önermesi ayrı okul sıralarında 10 yaşında ki cocuklara pozitif Bilimler yerine bunların öğretilmesi ayrı. Yeri aile ve cami olan ve inanma da inanmama da hakkı olacak olan kişilere daha birey olamamisken bir şeyler dayatmaktir.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Türkiye'nin bu seviyeye gelebilmesi için bugün karar alınsa 200 sene sonra bu düzene ulaşılabilir.

bu seviyeye gelemeyiz, mümkün değil ama vurgulamak istediğim şey öğretmenlerimizin böyle şeylerle, yalakalıklarla uğraşmayıp gerçekten çocuklarımızın geleceğini düşünmeleri. Samimi olan adam videoya çekip nete koymaz zaten.

E yuh. Şu şova karşı çıkanları da kafir ya da mürted ilan ediverin bari Hocam. Siz ve bu videodaki eleman müslüman karşı çıkanlar kafir mi ?

Videoyu çeken ve paylaşan öğretmen sanırım. Amaç yapılan işin hayrı falan değil yani. Sen bir öğretmensin, şovmen değil !

Bir insan bunu şov amaçlı yapmaz. Bu görüşünüze katılmıyorum. Ben kimseyi kafir ilan etmedim. Sadece ayeti paylaştım. Haşa Allahın ismini dahi sindiremeyen kalbinde kin, nefret dolu insanlar görüyorum. Allah ıslah etsin, hidayet versin diyebilirim.

Kimse laga luga yapmasın. Bu videoda yaşananlar bal gibi de laik eğitime karşı bir harekettir ve anayasal suçtur. Kimse kalkıp din özgürlüğü altında bu yapılanı savunmasın. O sınıfta en az 30 öğrenci var. O çocuukların ailelerinin neye inanıp neye inanmadığını çocukları nasıl yetiştirip nasıl yetiştirmeyeceğini kimse bilemez ve karışamaz. Bunu yapmanın kimsenin hakkı yok. Eğer aileler çocuklarına dini öğretmek istiyorsa bunu kendisi öğretir. Dini öğretecek bilgiye sahip değilse diyanet işlerinin kursları vardır çocuğunu kendi iradesiyle oraya gönderir. Ama MEB ait bir okulda bu davranış kabul edilemez. Benim çocuğumun olduğu bir sınıfta bu tip bir davranış olsa o öğretmeni allah yeni bir mucizesini gösterene kadar döverdim.

Ayy ne kadar iğrenç bir görüntü !!!!!!!!! Yakında Zimbabwe ve Nikaragua gibi ülkelerin seviyesine ineceğiz , Cumhuriyet elden gitmesini bekliyorduk 15 yıl oldu nedense elden gitmesi gereken bu TR devleti daha da güçlenmesin diye ABD,AB vs.. her taraftan operasyon yapıyor.

Ha bu arada şunu da söylemeden edemeyeceğim bizim dedelerimiz , babalarımız , şu an ki JÖH ,PÖH'lerimiz cephede tekbir getirip şahadet şerbetini içerken biz burada tekbir kelimesini duyduğumuz anda ziyadesiyle iğreti olacak kadar medeniyiz.. Valla şahsen savaş çıksa ben Tayyip için ölmem.. 15 Temmuz'da da ATM önündeydim zaten..

Bu fetocular da Allahı kitabı ağızlarından düşürmezdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mesajlari takip ettigim kadariyla yine tam ortadan bir bolunmusluk var

avrupada god bless you vs diye bir soz sarf eden ogretmen hakkinda da oradaki forumlarda "ne diyor bu churchill karsiti , anti laik adam" filan deniyor musun orn. Ingilterede

eger siz zihninizde sizde konumlandirilmaya calisildigi gibi ataturk veya cagdaslik ile din kavramini catistirirsaniz , zaten bu amaca hizmet davranislarin basariya ulastigini gormus oluruz

Mesajlari takip ettigim kadariyla yine tam ortadan bir bolunmusluk var

avrupada god bless you vs diye bir soz sarf eden ogretmen hakkinda da oradaki forumlarda "ne diyor bu churchill karsiti , anti laik adam" filan deniyor musun orn. Ingilterede

eger siz zihninizde sizde konumlandirilmaya calisildigi gibi ataturk veya cagdaslik ile din kavramini catistirirsaniz , zaten bu amaca hizmet davranislarin basariya ulastigini gormus oluruz

Yahu Sinan Bey hakikaten bunu kasıtlı yaptığınızı düşünüyorum. İnsanları sinirlendirmek amaçlı bunu yaptığınıza adım gibi eminim. Bugün öğrencilerine "allah korusun" "allah yardımcın olsun" "allaha dua edin" gibi temennide bulunan öğretmenlerin hiçbirine bu tip yargılarda bulunmadı. Burada tekbir getirenlere karşı olan insanları allahsızlıkla ve din karşıtlığıyla suçlamış oluyorsunuz. god bless you cümlesi ile tekbir aynı şey değil; kendinize gelin! Türkiye ve ortadoğu dünyasındaki karşılığı konusuna girmiyorum bile!

Videodan daha gerzekçe olan bazı üye postları ulan ülkenin içini bosalttiniz be nelerle uğraşır olduk estetik zevkten fenden pozitif bilimlerden korkmus igrenmis yerine bu tarz aptalliklari savunan bir guruha ne anlatsan boş.

Yahu Sinan Bey hakikaten bunu kasıtlı yaptığınızı düşünüyorum. İnsanları sinirlendirmek amaçlı bunu yaptığınıza adım gibi eminim. Bugün öğrencilerine "allah korusun" "allah yardımcın olsun" "allaha dua edin" gibi temennide bulunan öğretmenlerin hiçbirine bu tip yargılarda bulunmadı. Burada tekbir getirenlere karşı olan insanları allahsızlıkla ve din karşıtlığıyla suçlamış oluyorsunuz. god bless you cümlesi ile tekbir aynı şey değil; kendinize gelin! Türkiye ve ortadoğu dünyasındaki karşılığı konusuna girmiyorum bile!

Sunu kast ettim . Ben halen videoyu izlemedim , tekbir kelimesi benim acimdan bir anlam ifade etmiyor , o zaman su sekilde esitleyim , tekbirin islamda karsiligi ne ise , ayni karsiligi hristiyanlikta olan sekliyle zikreden bir ogretmene , o ulkedeki laiklige aykiri eylemler filan yaftasi yapistirilir mi mesela

luzumsuz bir hassasiyet ve satasma cabasi icerisindeyiz .. mutlu olmayi bilemeyen , ayrica basarisiz ve resmen bos seylerle ugrasmayi marifet sayan kalitesiz bir toplumuz

buna o ogretmen de , o siniftaki gencler de , bu forumdaki bizler de dahiliz

ben o kisinin bal gibi de inanci yuzunden degil bilakis dini radikalligini cocuklara bir ust perdeden sozle empoze etme amaciyla o davranisi sergiledigini biliyorum

ama .

evet , amasi var , o da su ...

din ile cagdaslik , din ile ataturk kavramlarinin karsi karsiya getirilmesi sadece o cocuklari degil sizi bizi de etkilemis anlasilan , cunku kutuplasma o kadar net meydanda ki , ya ataturk kotu ya islam kotu gibi bir 95% e sahibiz

akli selim 5% ile de bir arpa boyu yol alinamaz

Üst Alt