tekbirlerle derse giren öğretmen | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tekbirlerle derse giren öğretmen

Rezalet. Ülkenin geleceği hakkında bir tanıtım videosu gibi olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2df09e528dfee98b7e5b521d168bfd7e.jpg

Lanet olsun cocuklarin geleceklerini emellerine alet edenlere

Ancak tarihin bize ogrettigi bir sey varsa o da egitimde endoktrinasyonun ters teptigidir

Böyle hassas konularda daha bir gün üretken bir yorum da veya yapici bir elestiri de bulundugunu görmedim.

Fikrin yoksa bari böyle sacma seylerle gelme.
Böyle hassas konuları İnternet ortamında, hele hele bir spor forumunda konuşacak değilim.

Sen ciddiyetini koru yorumunu yaz, beni boşver.
Böyle konuların burda yeri yok. Bu da benim fikrim ve eliştiri tarzım. Göz ardı et / ignore funksyonu kullan rahatla.

İnternet ortamı (hele bir eğlence maksatlı spor forumu) ve gerçek hayat farklı. Ama bazıları, senin gibi, bunu öğrenemedi halen.

Son düzenleme:
Böyle hassas konuları İnternet ortamında, hele hele bir spor forumunda konuşacak değilim.

Sen ciddiyetini koru yorumunu yaz, beni boşver.
Böyle konuların burda yeri yok. Bu da benim fikrim ve eliştiri tarzım. Göz ardı et / ignore funksyonu kullan rahatla.

İnternet ortamı (hele bir eğlence maksatlı spor forumu) ve gerçek hayat farklı. Ama bazıları, senin gibi, bunu öğrenemedi halen.

Hersey eglence degil. Bunu da sen ögrenemedin.

Allahu ekber demek bir laiklik karsitligi , ataturk dusmanligi ya da militanliga adim filan degildir

videoyu izlemeden sadece basliga gore yorum
yazdim

Tekbir getirmek kötü bir şey değildir. Lafa gelince yüzde 99'u Müslüman diyoruz. Ayrıca Tekbir getirmek laikliğe aykırı falan değildir. Yalnız başımızdakiler yüzünden insanlar güzelim dinimizden soğuyor. Bu arada her tekbir getiren İşid militanı falan diye saçma bir genelleme yapmayın. Kalbinizi iki konuda kırarım. Biri Vatanıma laf edilmesi diğeri de İnancıma, bu ikisi benim için önemli kutsallardır.

her aşırılıkçı akım, bir karşı akım doğurur. türkiye'de aşırı dincilik gençlerde ateizmi körüklüyor. sen "deve sidiği içmek iyidir" gibi "peygamber kanı içene ateş değmez" gibi şeyler konuşursan, gençleri ateizme itersin.

bu çok açık

Videoyu izledim. Allahuekber diyor, Müslümanım diyor. Size hangi kısmı battı merak ettim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
burası din devleti değil laiklik ilkesiyle yönetilen (en azından kağıt üzerinde) bir ülke.onun için öyle tekbir mekbir getiremez

Üst Alt