Tekirdağ Çorlu'da Yolcu Treni Devrildi! Ölü ve Yaralılar Var - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tekirdağ Çorlu'da Yolcu Treni Devrildi! Ölü ve Yaralılar Var

Kazaları engelleyeceklerine kaza haberlerini engelliyorlar. Biz bu muasır medeniyetler seviyesine fazla yükseldik, oksijensiz kaldık, düşünemiyoruz.

Ihmakarlik yine canlar aldi diye bir baslik atilmasi lazim ama nerde bizde o yurekli gazetecilik. Hayatini kaybeden kisilerin katili ihmakarligi yapan kisilardir cezalandirilmasi gerekiyor hemde en agir ceza ile. Adamlar birinci derecede katil olarak yargilanmalidir.

Mekanlari cennet olsun.

Allah rahmet eylesin. Memleketim de böyle bir kaza olması daha da üzücü oldu benim için, hat bakım onarımcı arkadaşlar hiç mi kontrol etmemişler.

Yayın yasağı gelmiş. Mahkeme tarafından değil de Başbakanlık (hala öyle bir kurum var mı ya) tarafından...

Yandaş şirketmiş bu rayların bakımını alan firma. Unitek İnşaat diyorlar. Daha önce duymadım adını doğru mudur bilmem ama zaten devletten ihale aldığına göre potansiyel yandaştır bu zamanlarda. Doğru kabul edersek şöyle suçlu listesi çıkarabiliriz:

Üst akıl
Dış Güçler
CEHAPE
(Haşa) Allah

Malum bu işin fıtratında da var. Hadi bakalım.

Allah yaralılara şifa versin, müteveffalara rahmet etsin.

Yayın yasağı gelmiş. Mahkeme tarafından değil de Başbakanlık (hala öyle bir kurum var mı ya) tarafından...

Yandaş şirketmiş bu rayların bakımını alan firma. Unitek İnşaat diyorlar. Daha önce duymadım adını doğru mudur bilmem ama zaten devletten ihale aldığına göre potansiyel yandaştır bu zamanlarda. Doğru kabul edersek şöyle suçlu listesi çıkarabiliriz:

Üst akıl
Dış Güçler
CEHAPE
(Haşa) Allah

Malum bu işin fıtratında da var. Hadi bakalım.

Allah yaralılara şifa versin, müteveffalara rahmet etsin.

Taha Bey sabaha karşı yayın yasağı kaldırıldı.

Çorlu'daki tren kazasına ilişkin geçici yayın yasağı kaldırıldı - Diken

Potansiyel suçlular için kirli bilgi bombardımanı başlasın o zaman. Hazırlanmışlardır umarım 10-15 saatlik yasak süresince.

Fatih Tezcangiller falan başlamıştır zaten üst akıl diye. Dediğim gibi en kötü yağmura bağlayıp oradan Mikail, Allah... Bunların yüzünden bir gün imanımızdan olucaz Allah muhafaza.

Potansiyel suçlular için kirli bilgi bombardımanı başlasın o zaman. Hazırlanmışlardır umarım 10-15 saatlik yasak süresince.

Fatih Tezcangiller falan başlamıştır zaten üst akıl diye. Dediğim gibi en kötü yağmura bağlayıp oradan Mikail, Allah... Bunların yüzünden bir gün imanımızdan olucaz Allah muhafaza.

Yanlış anlaşılmasın. Savunma amaçlı yazmadım. Ben sadece bilgilendirmek için yazmıştım. Dediğiniz gibi belki o süre onlar için yetmiştir.

Japonyadaki saatte 380km hızla giden tren;

biz kendimize milliyetçi diyoruz ama zerre milliyetçi değiliz. Belki dünya tarihindeki en bencil milletiz.

işten kaytarmakta ve geçiştirimekte üstümüze yok. full disiplin ile başardığımız ne var ?

Üst Alt