Teklif Şimdiden Hazır!


5234966.jpg


Sol bek pozisyonu için Filipe Luis’i isteyen Galatasaray, önümüzdeki günlerde kapısını çalacağı Atletico Madrid’e de teklifini hazırladı. Brezilyalı yıldıza yıllık 3.5 milyon Euro vermeyi planlayan Aslan, İspanyollar’a da 2.5 milyon Euro verecek.

Devre arasında kadrosuna mutlaka takviye yapmak isteyen Galatasaray’da sol bek için düşünülen isimlerden biri de, Atletico Madrid’de forma giyen Filipe Luis’di.

Atletico’nun, Ocak ayında bitecek olan transfer yasağı ve bu bölgeye transfer yapma ihtiyacı sonrasında Brezilyalı oyuncunun geleceğini düşünmeye başladığı öğrenilmişti.

32 yaşındaki oyuncuyla yakından ilgilenen Galatasaray’ın, Luis’i kadrosuna katmak için yapacağı teklifi hazırladığı bildirildi.

Buna göre oyuncudan olumlu yanıt almasına kesin gözüyle bakılan Aslan, önümüzdeki günlerde Atletico’nun da kapısını çalacak ve resmi teklifini karşı tarafa iletecek.

Kıran kırana geçecek

2019’da Kırmızı-Beyazlılar’la sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli oyuncuya yıllık 3.5 milyon Euro vermeyi planlayan Cim Bom, bonservis olarak 4.5 milyon Euro isteyen İspanyol kulübünü de 2.5 milyon Euro vererek ikna etmeye çalışacak.

Fanatik
 
Üst Alt