Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teknik Direktör Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti

Teknik direktör arayışlarını hız kesmeden sürdüren Galatasaray'da belirsizlik sürüyor.

Galatasaray'a Fatih Terim'den sonra bir şok cevap da Hagi'den geldi! Lig TV'nin haberine göre Sarı-kırmızılıların bugün İstanbul'da olması beklenen Hagi'yle de anlaşamadı. Rumen teknik adamla sarı kırmızlılar arasında anlaşma şartlarında pürüz çıktığı ve Hagi'nin Romanya'da kaldığı öğrenildi.

Ligtv ye inanmıyorum Hagi gelecektir. Yok yoksa gerçekten hapı yuttuk. Ben de bu yönetimle Haginin çalışmasını istemiyorum belki ama son çare artık birisinin taşın altına elini koyması lazım nereye kadar sonra sahipsiz bulup önüne gelen çökecek takımın üstüne kabus gibi

Not: NTV hagi yarın geliyor dedi

Yalnız bu gidişat hiç iyi değil. Bir an önce bir çözüm bulunmalı. Yaşadıklarımızın tarifi yok...

Herhangi bir hocayla anlaşılmış olsa bile Rijkaard henüz İstanbul'dayken açıklanacağını zannetmiyorum.

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Frank Rijkaard'la yollarını ayıran Galatasaray , teknik direktörünü buldu. Sarı kırmızılılar eski teknik direktörü ve efsanevi hocası Hagi'yi takımının başına getirdi.

Lig TV'nin son dakika bilgisi olarak verdiği haberde Galatasaray'ın Hagi'yle anlaştığı ve Rumen teknik adamın yardımcılığını da Altyapının başında bulunan Tugay Kerimoğlu'nun yapacağı belirtildi.

Hagi ve Tugay Kerimoğlu için yarın 15.30'da imza töreni düzenlenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt