Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Acil yardim. Telefonu kapatip acacagim ama duzelmezse acil yardim lazim. 1.5 saat once film indirmeye calistim ama sonra baska birsey indi. Link sharing mi ne. Uninstall yaptim ama her 5 dakikada bir reklam geliyor. Suanda yazarken bile kendi kendine reklam videosu cikiyor. Nasil iptal edilir?
Bu tarz işler için önce pc'ye indir sonra telefona aktar. Mobilden hem zor hem de bahsettiğin gibi sıkıntı çıkarabilecek kısımlar mevcut

ayrı bir başlık bulamadığım için buradan sorayım

renktaşlar bir tv almak istiyorum ve çok anladığım bir konu değil

10 bine kadar çıkabilirim ve tercihen 65 ekran bir şey almak istiyorum ama duruma göre 55e kadar düşebilirim

öneri markalarınız modelleriniz nelerdir

nelere dikkat etmeliyim seçerken

10 bine kadar çıkabilirim ve tercihen 65 ekran bir şey almak istiyorum ama duruma göre 55e kadar düşebilirim

Samsung.

Hangi model dersen boyutuna karar verdikten sonra o senenin en çok üretilen televizyonuna bak. Sonra tadını çıkar. Ben geçen sene RU7400 almıştım. 50 inç aşırı memnunum. Ondan önce de Samsung LCD kullanıyordum. 13 sene kullandım. Ben bozdum da bozuldu. HDMI girişini yaktım. Scart girişi hala çalışıyor :)

Tv de LG den başka alınmaz bana göre.

Bende

65 inç 65UK6470PLC var 2 senedir bir kere donma bir kere sorun çıkarmadı içerik zengin ve hızlı .

OLED zorunluluğun yoksa bunu alabilirsin öneririm.

Samsung televizyonlarda %5 indirim mevcut. Ips panel bir televizyon almanı öneririm. LG kolay kolay sorun çıkarmaz. Maç ve film öncelikliyse ambilight özellikli bir Phılıps bakmanı öneririm. İnternet için Samsung ve Lgden şaşma.

lg ve samsung arasında kaldım ben de

lgnin işletim sistemi uygulama indirme konusunda sıkıntı çıkarıyor mu

Üst Alt