Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ayrı bir başlık bulamadığım için buradan sorayım

renktaşlar bir tv almak istiyorum ve çok anladığım bir konu değil

10 bine kadar çıkabilirim ve tercihen 65 ekran bir şey almak istiyorum ama duruma göre 55e kadar düşebilirim

öneri markalarınız modelleriniz nelerdir

nelere dikkat etmeliyim seçerken

LG’yi tek geçerim.

LG 50uk6470 var bende. Çok da memnunum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

monster notebook almıştım 4 sene önce 3600 e şimdi mualilleri 12 13 k olmuş. Bir ara laptopu düşürmüştüm yere bu alt kasayı üst monitöre bağlayan 6 7 tane kristal parça var zedelenmiş ekranda yeşil çizgiler oluyordu. 130 140 dolar tamir parası istediler ben de araya silgi atıp akrilikle sabitledim gittiği yere kadar kullanacağız bakalım

lg senin favorin galiba rengim

gidip yakından görelim bakalım

oled filan çok pahalı zaten
2011’den beri bu işteyim ortalama 2 yıl da televizyon reyonunda çalıştım. Genel de LG ve Samsung’da çok fazla şikayet gelmez. Phılıpsin eskiden kanal geçişleri kötüydü düzelttiler. Panasonic plazmaların verdiği görüntü şahaneydi. Bir ara Sharp geldi çok fazla tutunamadı. Sony ben Sony’im diyerek fiyat politikasını çok yüksek tutuyor bu yüzden Samsung, LG ve Phılıps piyasayı götürüyor.

Bluestack 5 icin min. Sistem gereksinimleri nelerdir. Ben pc oyunları oynayan biri değilim ama boş zamanlarımda android oyunlarla vakit geçirmeyi seviyorum
ram i yukseltcem 8 gb yeterli olur mu kasmadan donmadan yuksek grafik oynamak icin

Remington marka traş makinam hakkın rahmetine kavuştuktan sonra,Moser marka traş makinası aldım.Umarım doğru seçim yapmışımdır.

Üst Alt