Tekrar Ne Zaman +25 Gol Atan, Forvet Görürüz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tekrar Ne Zaman +25 Gol Atan, Forvet Görürüz?

Tekrar ne zaman +25 gol atan, forvet görürüz ?

• Bu sene görürüz

• 1-3 sene içinde

• 5 yıl içinde

• 6-10 yıl sürer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
ben en son kral hakan şükürü gördüm ondan sonra gomisi gördüm. gelin hesap edin kaç senede bir görürüz.

hele şöyle 10 maç falan oynayalım, şl de ilerleyelim görürüz kafasını taşa vuranları.

Süper lig için ihtiyacımız olan 25-30 gol değildir ama en az 20 goldür bence geçen yıl gomise çok yük bindi bununda sebebi bi arkadaşında bahsettiği pamuk prenses 10 numaramızın olması .
İstatistikler şöyleydi:
Gomis 29 5
Rodri 9 11
Fegh 6 9
Tolga 6 0
Maicon 5 0
Belhanda 3 8
Mariano 2 6

Kanatlar bidaha yapmasını zor gördüğüm bi katkı verdi Feghouli bile istatistik anlamında gayet iyiydi pamuk prenses yerine normal biri olsa geçen yıl şu istatistikte hayli hayli yeterdi ayrıca 6-8 numaradan gol katkısı yok ha tamam buraya bel bağlanmaz ama az daha olmalıydı ;
Gomis 20 4
Belhanda 8 8
Ndiaye 4 6

bu sene orta sahadan ve kanatlardan daha fazla skor katkısı gelicek akbaba ve onyekuru geldi , ndiaye de gelirse baya iyi olucak.

ortalama 1 forvet alsak yeterli ama atan değil oynatan gelse daha iyi.

Erman Toroğlu : Gomis 29 gol attı diye zam istedi, peki o golleri kendimi attı, sağdan getirdiler estarabim, soldan getirdiler estarabim, getirmeseler atabilecek mi idi.

bu sene orta sahadan ve kanatlardan daha fazla skor katkısı gelicek akbaba ve onyekuru geldi , ndiaye de gelirse baya iyi olucak.

ortalama 1 forvet alsak yeterli ama atan değil oynatan gelse daha iyi.
Dediğin çok doğru ama şöyle bi sıkıntı var takım şuursuzca koşan bi hale dönebilir forvetde hocanın dediği gibi yalnızca hızlı olursa .
Büyük bi kumar ligin belki ligin bugu gibi bile olabilir ama zor be Altan.
Bence forvet ortalama olmamalı ha bu cümleden kastım şudur Kap'a bildirim yapıldığını görünce diyebilmeliyiz ki ha evet bu demir gibi forvet net 20 gol atar .
Niasse gelsin belki dediğim bug gibi 25 bile atar ama '' belki'' dersin böyle acabalarla ilerler yani , Golcü+Niasse tarzı yapılmalı tabi +1,85 parayla nasıl olacak :red:

( Yazıyı aceleyle yazmak durumunda kaldım baya devrik cümle oldu heralde )

Dediğin çok doğru ama şöyle bi sıkıntı var takım şuursuzca koşan bi hale dönebilir forvetde hocanın dediği gibi yalnızca hızlı olursa .
Büyük bi kumar ligin belki ligin bugu gibi bile olabilir ama zor be Altan.
Bence forvet ortalama olmamalı ha bu cümleden kastım şudur Kap'a bildirim yapıldığını görünce diyebilmeliyiz ki ha evet bu demir gibi forvet net 20 gol atar .
Niasse gelsin belki dediğim bug gibi 25 bile atar ama '' belki'' dersin böyle acabalarla ilerler yani , Golcü+Niasse tarzı yapılmalı tabi +1,85 parayla nasıl olacak :red:

( Yazıyı aceleyle yazmak durumunda kaldım baya devrik cümle oldu heralde )

niasse 25 atmasın zaten atamaz imkanı yok o gol sayısı bölünsün tek 1 kişiye bağlı olmak iyi değil diyorum.

eksiye düşersek düşelim ne olacak şu saatten sonra düşünmeye gerek yok onu zaten 31 mayısa kadar vakit var ha yine eksiye olursak 3 milyon cezası var.

bu sezon öyle böyle götürelim işi de seneye satılmayı bekleyen topçu sayısı fazla daha sağlam bir şeyler yaparız.

Biz iyi olan bir futbolcuyu gönderdiğimiz vakit aradan 10 sene geçmeden yerine benzer performans vereni veya daha iyisini getiremiyoruz.İlla bir bocalama çer çöp toplama dönemimiz oluyor.

şu anki nöbet başlığı yüzünden her şey

bu lanetli başlık yüzünden transfer yapamıyoruz

derhal yeni bir transfer nöbeti başlığı açılmalı ve sinerji yaratılmalı derim

gol pek ilgi alanım değil takımı oynatan forvet olsun 10 gol anca atsın kâfi.
kabız gibi göze hoş gelmeyen futbol oynasan nolacak.
son 5-6 hafta olur neyse skora oynarsın.

Uefa şampiyonu olduğumuz sene h.sukur'un en iyi olduğu dönem 1999-2000 sezonunda h.sukur ligde sadece 14 gol atmıştı ama tarihimizin en iyi sezonuydu etrafındaki herkesi oynatıyordu.Yine 2011-2012 sezonunda elmander sadece 12 gol attı ama o sezon son 15 yılın en iyi futbolunu oynadığımız sezondu.O da etrafını oynatıyordu.2007-2008 şampiyonluğunda tüm forvetlerimiz 10-12 arasi gol atmıştı ama o sezon yine futbol olarak iyi bir sezon geçirmiştik.Fransa dünya şampiyonu oldu forveti gol atmadı.Forvet oyuncusu tabii ki gol atacak ama etrafını besleyen,takım oyununa katılan adamlar artık gerekli.zaten bu tarz forvetler oyunun her alanına katkı verdikleri için bu kadar az gol atıyorlar.Burak,gomis tarzı adamlar ise sadece ceza sahası oyuncuları oldukları için güçlerini ve konsantrasyonlarını sadece buraya saklayıp daha fazla gol atıyorlar.Ama bu takım oyununu mahvediyor maalesef.

leşis gibi tüm penaltıları kullanmasına rağmen 30 gol atamayan st zor buluruz bundan mütevellit

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt