Tekyumruk'tan Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tekyumruk'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük Galatasaray Taraftarı;

Hepimizin bildiği üzere, Galatasaray'ımız son derece zor bir dönemden geçmekte. Ard arda gelen başarısızlıklar, takımımızın puan tablosunun hiçbir zaman olmaması gereken bir yerinde bulunması ve en önemlisi hedefsiz kalması Galatasaray'a gönül verenleri derinden yaralamış durumda. Yönetim kademesinin yaptığı bariz hatalar, takımda yakalanamayan istikrar ve oyuncuların Galatasaray formasının ağırlığına yakışmayacak ruhsuzlukları ile profesyonellikle bağdaşmayacak ciddiyetsizlikleri elbette ortaya çıkmış bu durumun önde gelen etkenleri.

Bütün bu yürek parçalayan manzarayı protesto etmek, her Galatasaray taraftarının en tabii hakkıdır. Fakat unutulmaması gereken protesto edilenlerin en nihayetinde Galatasaray'ın bir parçası olduğu, daha da temelde insan olduğudur. Tekyumruk taraftar grubu küfüre karşı duruşunu her platformda belirtmiş, emeğe ve kişilik hakkına saygıyı her daim ön planda tutmuştur. Bu bağlamda, Galatasaray taraftarının protestosunu en tabii hak olarak görmekle birlikte, edilen küfürlere ve hakaretlere kesinlikle karşıdır.

Tekyumruk olarak boyle bir protesto içinde bulunmamız mümkün değildir. Tıpkı efsane futbolcumuz Baba Gündüz'ün dediği gibi "Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır." Sevinirken de, üzülürken de bizi biz yapan Galatasaraylılık değerlerine sahip çıkmak, Galatasaray taraftarının en birinci görevleri arasındadır.

Cevap: Tekyumruk'tan Açıklama

Ne anlatiyor bunlar ya? Gidin maca, tezahurat yapin mac bitince de baska ugraslara girisin. Goren Mars'a roket kaldiriyorlar sanacak.

Hop dedik, bir tarafatr grubunu dislamak dogru degil, ne olursan ol gel..

Ayrica açiklamalarinda bir sorun gormedim, kendi siyasi bakislarida kendilerini baglar, bizlere yorum yapmak dusmez, tarafatarlik gorevlerini yerlerine getiriyorlarsa gerisi teferruat!

Hop dedik, bir tarafatr grubunu dislamak dogru degil, ne olursan ol gel..

Ayrica açiklamalarinda bir sorun gormedim, kendi siyasi bakislarida kendilerini baglar, bizlere yorum yapmak dusmez, tarafatarlik gorevlerini yerlerine getiriyorlarsa gerisi teferruat!

Glatasaray yürüyüşünde mao che sol yumruk gibi posterleri taşıyan takımı siyaset için kullanan bir gruba taraftar grubu yerine militan amigo grubu demeyi tercih ederim...

Katilmiyorum renkdas, çarsiya benzer bir grup sanirim, sol eyilimli bir grup olduklari için disliyamazsin.. Sonuçta onlarda senin karsinda durmuyorlar seninde onlarin karsisinda durma gibi bir sey olamaz.. Dusunce ozgurlugu var bu ulkede..

Takima destek olduklari surece benim için bir sakincasi yok, tabi kisiden kisiye deyisir..

Tek Yumruk Hakkari'de bir ilkokula Metin Oktay kütüphanesi kuran bir gruptur. Saygım var. Ama şu dönemde önüne gelen itidal çağrısı yapıyor. Taraftar bu çağrılardan bıktı. Herkes zaten burnundan soluyor. O yüzden taraftara protesto etmeyin diyeceklerine Galatasaray'a zarar verenlere gereken tepkiyi göstersinler. İşin siyasi boyutu onları ilgilendirir. Galatasaray büyük kulüptür her görüşe saygısı vardır, herkesi kucaklar.

Katilmiyorum renkdas, çarsiya benzer bir grup sanirim, sol eyilimli bir grup olduklari için disliyamazsin.. Sonuçta onlarda senin karsinda durmuyorlar seninde onlarin karsisinda durma gibi bir sey olamaz.. Dusunce ozgurlugu var bu ulkede..

Takima destek olduklari surece benim için bir sakincasi yok, tabi kisiden kisiye deyisir..

Yok tabi,arkadaş anti-sol demekki.

Orada küfür eden taraftara dikkat ettiyseniz tekyumruk atkı ve kaşkolları açmışlardı.Heralde bundan dolayı açıklama yaptılar.

Kim bunlar be?hakkarisporun taraftarlarimi ,yada "salvarspor barzani" taraftarimi?

sizi cok sevdim ve tavsiyelere uyacam.......:D :D

Ne solu, ne sagi, ne ortasi yahu? S.cmayin taraftarligin icine. Galatasaray taraftariyiz biz. Simdi her kes siyasi gorusune gore mi grup kuracak?

En azından bağımsızlar.

Tabi en büyük sorun böyle giderlerse ergenekondan alırlar bunları malum muhaliflleri susturmak gerekli

galiba adamların 1 mayısta işçilerle beraber olması küfüre karşı olması bazılarının zoruna gitmiş.en iyisi siz rte ye stat için yaranmaya devam edin.adamlar adam gibi açıklama yapmış zorunuza giden ne:mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt