Telefon Önerileri - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Oneplus 7 pro müthiş telefon. Yurtdışında yaşayanlar için şu an alınacak en iyi cihaz olabilir ben bizim ülkede satışı olmadığı için yazmamıştım.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beyler önümüzdeki 5-6 ay trde kalacağım yanımda 2 tel var biri abdeden birin avrupadan almıştım ama bu kayıt meselesi biliyorsunuz pahalandı

ben de kısa süreliğine o kadar para vermeyeyim diyorum

bu imei attırma işi güvenilir mi

ankara istanbulda nerede yaptırılır bu bizim çanakkaleye pek güvenemedim bu konuda

Redmi Note 8 hakkında görüşleriniz ne kullanan var mı? Kamerası düzgün bir telefon bakıyorum yada öneri yapacak varsa, düzgün video çekmesi lazım onun dışında bir standardım yok: ))

Redmi Note 8 hakkında görüşleriniz ne kullanan var mı? Kamerası düzgün bir telefon bakıyorum yada öneri yapacak varsa, düzgün video çekmesi lazım onun dışında bir standardım yok: ))
Bende 2 3 gün içerisinde sipariş vereceğim.Teknosada yaptığım incelemede kamera bayağı hoşuma gitti.Gerçi 4.5 yıldır kullandığım Zenfone 2 de,Note 8i beğenmemi sağlamış olabilir. :asd:

Üst Alt