Telefon Önerileri - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

daha once hic iphone kullanmadım ama android tarafı corbaya donmus dusunmeden alınabilecek net bir cihaz kalmamıs
ben 4 sene iphone 4s kullandim sonra 4 sene htc10 kullandim, android eskisi gibi değil gayet goturur senin uzun vadede ama elinden cikarmak istersen satamazsin. iphone yatırım gibi bi sey oldu artik hem uzun yillar goturur hem de degerinde fahis dusus olmaz. benim 11e gecisim iphoneu ozlem duydum yeteri kadar android kullandim iosa doneyim dedim. zaten normal bi kullaniciyim kamerasi cok iyi cok stabil cok akici ve sarji da iyi gidiyo benim gibi kullanicilar icin

Note 9 pro aldım ablama 2 gün önce geldi, aklım kaldı valla on numara cihazmış. Benim asus taş gibiyken kenara bırakıp telefon da alamıyorum

Ben de aldım 10 gün önce .. çok anlamam telefondan ama her bakan hayran kalıyor özellikle kamerayı begeniyorlar..fiyatı çok iyi bir kere ben telefoncu arkadaştan aldım 2850 ye .. benim gibi telefonu Max 2 sene kullanabilenler için tam bir f/p ürünü ne alırsam alayım 2 senede parcaliyorum bir sekil

Ben de aldım 10 gün önce .. çok anlamam telefondan ama her bakan hayran kalıyor özellikle kamerayı begeniyorlar..fiyatı çok iyi bir kere ben telefoncu arkadaştan aldım 2850 ye .. benim gibi telefonu Max 2 sene kullanabilenler için tam bir f/p ürünü ne alırsam alayım 2 senede parcaliyorum bir sekil
128 liği 2900 e geldi bana da. Güle güle kullan, almayı düşünen arkadaşlar tereddüt etmesin, muazzam

Üst Alt