Telefon Önerileri - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

@Onur Adıbelli 256GB Xiaomi Poco F2 Pro'yu 399 euroya aldim. Türkiye'de bunun 128GB versiyonu bile 6000 TL görünüyor. 700 Euro yapar. Resmen sokuyorlar. 2 telefon alabilecegin yerde 1 telefon aliyorsun.
Hayırlı olsun. Valla alıştık artık. :D

Hala General Mobile Discovery'i kullanıyorum. Seneye anca değiştiririm.
Teknolojik alet edevat almak soygun olmuş bu devirde.
Geçen abim sistem almaya niyetlendi, uzun ömürlü ve upgrade yapmaya müsait monitör klavye mouse dahil bi sistem toplayayım dedim, 11.000 lira tuttu. Çoğu ürün de orta seviye bir şeydi. Ryzen 3700X tabanlıydı. Ordan burdan kısmama rağmen RTX 2060 sığmamıştı. Düşün yani.

Birkaç sene önce 11K'ya her şeyi en üst segmentten seçip GTX 980 SLI filan yapılıyordu.

Hayırlı olsun. Valla alıştık artık. :D

Hala General Mobile Discovery'i kullanıyorum. Seneye anca değiştiririm.
Teknolojik alet edevat almak soygun olmuş bu devirde.
Geçen abim sistem almaya niyetlendi, uzun ömürlü ve upgrade yapmaya müsait monitör klavye mouse dahil bi sistem toplayayım dedim, 11.000 lira tuttu. Çoğu ürün de orta seviye bir şeydi. Ryzen 3700X tabanlıydı. Ordan burdan kısmama rağmen RTX 2060 sığmamıştı. Düşün yani.

Birkaç sene önce 11K'ya her şeyi en üst segmentten seçip GTX 980 SLI filan yapılıyordu.
bnh#.JPG

bilgisayar özelliklerinden cok anlamam ama islemci, ram ve grafik karti üst düzey olanlari secince en ucuzu bu cikiyor media marktta

16.500 TL yapiyor

eski bilgisayari degistirsem diyorum bende kac zamandir

arkadaşlar en kaliteli özellikleri barındıran telefonu arıyorum 2 500 e kadar çıkabilirim note 3 iphone 5s var aklımda anlayanlar varsa yardımcı olsun lütfen
hey gidi çok değil 6 sene önce zamanın kral telefonları icin fiyatlara bak simdi kendimizi sarsak zamanın kral telefonuna 5-10 postada anca erisiriz herhalde. Tecrübeli arkadaşlar bizi aydinlatirsa bu konuda aydınlanmış oluruz

Evet, simdi baktim. 200-250 euro fiyati olacakmis. Ekrani IPS, o fiyata zaten normal. Diger özellikleri falan da gayet iyi. 5160 mah batarya koymuslar. O fiyata alinabilir. Daha kücük telefon cikarmiyorlar artik.

Ben daha yeni telefon almadim benimkiyle yetiniyorum bozulana kadar artik, ama bütün yeni telefonlarin 6 inch üstü olmasi kötü yav. Bi tek Iphonelar kücük bir de diger markalarin yan sanayi lite versiyonlari falan.

Tablet kadar telefon tasiyacak millet yakinda yaninda.

Ben daha yeni telefon almadim benimkiyle yetiniyorum bozulana kadar artik, ama bütün yeni telefonlarin 6 inch üstü olmasi kötü yav. Bi tek Iphonelar kücük bir de diger markalarin yan sanayi lite versiyonlari falan.

Tablet kadar telefon tasiyacak millet yakinda yaninda.
Millet artık büyük seviyor. Sıvazlama derdinde herkes.

iPhone 6 kullanıyorum. Boyutları gayet uygun. Mis gibi.

Millet artık büyük seviyor. Sıvazlama derdinde herkes.

iPhone 6 kullanıyorum. Boyutları gayet uygun. Mis gibi.

Ben Apple daha dogrusu IOS sevmiyorum yoksa Iphone'larin boyutu tam benim beklentime göre. Su anki telefonum 5,2 inch, tek elle kullanabiliyorum. Tahminimce 6 inch'e kadar tek elle kullanma orani iyi oluyor daha, ondan sonra sikinti gercekten.

Vallah eskiden telefonlarin kücülmesini isterdi insanlar, simdi de büyümesinden hoslaniyor.

Üst Alt