Telefon Önerileri - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Beyler türkiyedeki yeğenime bir telefon hediye edeceğim 2500 tl yi geçmeyecek ne önerirsiniz. Fotoğraf iyi olmalı.
Malum burdan bir p30 p40 filan götürürdum ama imei sorun kayıt olmuyor.

Envoyé de mon ELE-L29 en utilisant Tapatalk

Ambargolardan dolayı vurgun yiyen huawie için batar mı diye araştırma yapmışlar.

en çok satış yaptığı ülkelerin haritası

1599557622817.png

Çin, Hindistan ve Afrika'da 1'er milyar insan olduğu düşünülürse ticari hayatının uzun yıllar daha süreceğini ön görebiliriz.

Haritadaki Yeşil renkli ülkelerin ortak özelliği nedir diye sorarsanız, hepsinin fas fakir olmalarıdır.

Redmi Note 9 Pro, Mi Note 10 Lite, Realme 6 Pro ve Samsung A71 arasında kaldım. Kullanıcıların açtıği konuları takip edince insan hiçbirini almak istemiyor sürekli sorun, şikayet. Note 10 Lite'ın SAR değeri diğerlerinin 2 katı olmasa onu alacaktım ama vazgeçtim. Redmi Note 9 Pro içinse kasma, donma, tozlanma deyip duruyorlar. Kafam bulaşık teline döndü var mı bana bir tavsiye renkdaşlar? Bu telefonları kullananlar memnun mu?

Redmi Note 9 Pro, Mi Note 10 Lite, Realme 6 Pro ve Samsung A71 arasında kaldım. Kullanıcıların açtıği konuları takip edince insan hiçbirini almak istemiyor sürekli sorun, şikayet. Note 10 Lite'ın SAR değeri diğerlerinin 2 katı olmasa onu alacaktım ama vazgeçtim. Redmi Note 9 Pro içinse kasma, donma, tozlanma deyip duruyorlar. Kafam bulaşık teline döndü var mı bana bir tavsiye renkdaşlar? Bu telefonları kullananlar memnun mu?
S10 lite fiyatı ne kadar A71 ile arasındaki fark ne kadar?

üstat imkan varsa bir tekno mağazada dene
covidten dolayı ne durumdalar bilmiyorum ama görmeden almamak lazım

Üst Alt