Telefon Önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Discovery çok tipsiz bir telefon o yüzden eledim onu. Zaten Elite veya 2 adıyla yenisi çıkacak, beklersem onu beklerim belki ama tam bir muamma ne zaman çıkacağı.

Lumia 925 veya Sony Xperia SP var aklımda, Sony çok sorunlu diyorlar kararsız kaldım.

kusmak-12122011130132231.jpg

Discovery çok tipsiz bir telefon o yüzden eledim onu. Zaten Elite veya 2 adıyla yenisi çıkacak, beklersem onu beklerim belki ama tam bir muamma ne zaman çıkacağı.

Lumia 925 veya Sony Xperia SP var aklımda, Sony çok sorunlu diyorlar kararsız kaldım.

Sana uyan telefon 925 bence, kamerası gerçekten çok iyi, ekranda hd amoled var 920'ye göre, şık bir tasarımı var. androide göre kasma falan yapmıyor

(bu konuda önceden tartışmıştık haklı çıktın) wpyi seviyorsun zaten :D

Sana uyan telefon 925 bence, kamerası gerçekten çok iyi, ekranda hd amoled var 920'ye göre, şık bir tasarımı var. androide göre kasma falan yapmıyor

(bu konuda önceden tartışmıştık haklı çıktın) wpyi seviyorsun zaten :D

WP'den memnundum kullandığım zaman, 3-5 tane önemli uygulama eksiği vardı, İnstagram fln geldi geriye sadece Tango vs... sıkıntısı kaldı. Onlarda halledilirse güzel olacak gibi. Android'de Samsung harici diğer firmalar yazılım geliştirme konusunda çok geç kalıyorlar, Samsung'da ben sevmiyorum.

Elite ve D2 ayrı ayrı çıkacak. Hatta Elite için de bi' de Lite versiyonu düşünüyorlarmış. D2 biraz daha orta sınıf olacak, dediğim gibi max. 850-900 fiyatla çıkar. Elite ise 1200 civarı.

2011 yılında aldığım galaxy i5510 dan vazgeçme zamanı geldi

150 mb hafıza ile bi yere kadar

lg g2 tavsiye ediyormusunuz ?

gm2,elite lite,elite olmak üzere 3 modelle gelecek.özellikle elite modelinin donanım özellikleri çok güzel gözüküyor, fiyatıda rakiplerine göre daha mantıklı olacak gibi ama malzeme kalitesi falan ne olur onu görmek lazım.sonuç olarak bu işteki büyük firmalar kadar güven vermiyor kullanıcıya.

g2 oldukça iyi donanıma sahip,beğenilen bir telefon, bir ay kadar bekleyemem diyorsanız alınabilir.

1000 TL'ye 4 alabilirsiniz. Telefondan biraz anliyorsaniz ve cesursanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefon budur. Net.

İphone 4, 1000TL'ye alınacak en iyi telefon değildir. İos 7 yüklenince nasıl kastığını biliyor musunuz? ''ben kullanıyorum ve sorun yok'' cevabını kabul etmeyeceğimi baştan belirteyim.

4s deseniz belki ama 4'ün ömrü artık doldu. Neredeyse 4 yıllık bir teknoloji.

Üst Alt