Telefon Önerileri - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Yok öyle bir şey takılıyor tabiki de

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
taksarsın ben plus modeline takmıştım şöyle bir şey öylede sattım iyiydi..

İphone 6 Batarya Mucize Batarya Deji Orjinal Deji - n11.com

Bu herif bana neden öyle bir şey dedi ki o zaman? Neyse, başka bir yere götüreyim o vakit.

O değil İzmir'deki bir Apple servisiyle konuştuk 200-250 TL istediler. Az para değil. Çakma taktırmak en mantıklısı. 70-80 TL'ye bitiyor iş.

Evet abi bu kadar basit . Dun aldim ispanyadan donerken , gayet iyi yani fazla dusunmeye arastirmaya gerek yok

Dunya kabul etmis bunu yani

Yalniz gold alin cunku X ten farkli tek renk o ... bir de 64 yeter , bilgisayara aktararak kullaniyoruz zaten resimleri cogumuz , 256 ya filan gerek yok

Mumkunse amerikadan tax free ile alin , 1.100 dolar karsiligi yaklasik 6.700 ediyor , bir de 150 lira kayit ucreti var 4-5 ay icinde kapatiyorlar

1 sene sonra yenisi cikarken hemen hemen ayni fiyata ic piyasaya satarsiniz

iPhone 6 kullanıyorum. Ama bataryanın ömrü bitti. Değiştirmem lazım. Telefoncuya götürdüm, illa orjinal pil olacak dedi. Moralim bozuldu. Var mı böyle bir şey? Çakma pil takamıyor muyuz iPhone 6'ya? Ha?

Bilgin olsun Apple bazı telefonların pillerini indirimli fiyata değiştiriyor. Amerika’da normalde $79 aldığı değiştirme ücretini yıl sonuna kadar $29’a düşürdü.

Eğer sizin telefon bu kapsamda değilse ebay’den ucuz fiyata pil değiştirme kiti alıp YouTube’a bakarak yapabilirsiniz.

Evet abi bu kadar basit . Dun aldim ispanyadan donerken , gayet iyi yani fazla dusunmeye arastirmaya gerek yok

Dunya kabul etmis bunu yani

Yalniz gold alin cunku X ten farkli tek renk o ... bir de 64 yeter , bilgisayara aktararak kullaniyoruz zaten resimleri cogumuz , 256 ya filan gerek yok

Mumkunse amerikadan tax free ile alin , 1.100 dolar karsiligi yaklasik 6.700 ediyor , bir de 150 lira kayit ucreti var 4-5 ay icinde kapatiyorlar

1 sene sonra yenisi cikarken hemen hemen ayni fiyata ic piyasaya satarsiniz
Gerek yok. Iphone teknolojiden anlamayanların telefonudur. Teknolojiden anlayan adamın parasını Iphone'a vermesi çöpe atmakla eşdeğerdir. Hele hele bu döviz kuru ve Xs ve Xs Max olayından sonra

SM-N935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gerek yok. Iphone teknolojiden anlamayanların telefonudur. Teknolojiden anlayan adamın parasını Iphone'a vermesi çöpe atmakla eşdeğerdir. Hele hele bu döviz kuru ve Xs ve Xs Max olayından sonra

SM-N935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Teknoloji ile buyudum ve gayet ilgiliyimdir , 286 s olivettiden bu yana pc , internet ve sonrasinda telekominikasyon konusunda da gayet donanimliyimdir

Android in ios tan cok ustun oldugunu da hep soylerim , fakat ios un da yeterli oldugunu dusunuyorum

Teknolojik kismi bir yana. , 2 hafta sonra "duydun mu yeni cikan iphone u alamamis" denirse cevap veremeyecegin bir topluluga aitsen ne yapacaksin

Xiaomi ya da samsungun objektif iso larini , force touch unu ya da yuz tanima ozelliklerini mi anlatacaksin millete

"Parasi yetmemis alamamis" damgasini yersin , kolay kolay da cikmaz

Dolayisiyla tek gerekce teknolojik ustunluk degil .

Saat alirken sadece zamani gostermesine mi bakiyoruz mesela ?

Teknoloji ile buyudum ve gayet ilgiliyimdir , 286 s olivettiden bu yana pc , internet ve sonrasinda telekominikasyon konusunda da gayet donanimliyimdir

Android in ios tan cok ustun oldugunu da hep soylerim , fakat ios un da yeterli oldugunu dusunuyorum

Teknolojik kismi bir yana. , 2 hafta sonra "duydun mu yeni cikan iphone u alamamis" denirse cevap veremeyecegin bir topluluga aitsen ne yapacaksin

Xiaomi ya da samsungun objektif iso larini , force touch unu ya da yuz tanima ozelliklerini mi anlatacaksin millete

"Parasi yetmemis alamamis" damgasini yersin , kolay kolay da cikmaz

Dolayisiyla tek gerekce teknolojik ustunluk degil .

Saat alirken sadece zamani gostermesine mi bakiyoruz mesela ?

Derdini seveyim.

Yanlis mi dedigim ? Araba sadece bir yerden bir yere gotursun diye mi , saat bakip zamani ogrenmek icin mi , giysiler edep yerlerimizi ortmek soguktan korumak icin mi var

Stil ve bahsettigim kaygilar dunya uzerinde olmayan ve benim su an icat ettigim seyler mi ? Neyin tepkisi bu ?

Telefonuma laf ederler diye en iyisini almak gerekliligini görüyorsan cevreni sorgulaman lazim acikcasi.

Acik söyleyeyim benim hic bir marka takintim yok, arabam mesela 14 senelik veya telefonum 2016 model. Bunlar da maddi durumum el vermedigi icin falan degil Allah'a sükür yetecek hatta artacak kadar kazaniyorum, daha cok en iyisini en yenisini en pahalisini almaya gerek duymadigim icin yani.

Böyle maddi seylere veya gösterise takan insanlari sevmem, arkadasim olsa da ciddiye almam acikcasi. Kendin icin degil baskasi icin yasiyorsun.

Yanlis mi dedigim ? Araba sadece bir yerden bir yere gotursun diye mi , saat bakip zamani ogrenmek icin mi , giysiler edep yerlerimizi ortmek soguktan korumak icin mi var

Stil ve bahsettigim kaygilar dunya uzerinde olmayan ve benim su an icat ettigim seyler mi ? Neyin tepkisi bu ?

Sırf hava atmak için bir şey alıyorsun aldığın gibi köşeye atıyorsun , keşke paranı daha hayırlı şeylere harcasan ve öyle tanınsan.

Telefonuma laf ederler diye en iyisini almak gerekliligini görüyorsan cevreni sorgulaman lazim acikcasi.

Benim hic bir marka takintim yok, arabam mesela 14 senelik veya telefonum 2016 model. Böyle seylere takan insanlari sevmem, arkadasim olsa da ciddiye almam acikcasi. Kendin icin degil baskasi icin yasiyorsun.

Icinde bulundugun topluluk , seviye olarak belli citanin uzerindeyse onlarla ters dusen sekilde davranamazsin

Zaten iphone alamiyorsam o grupta barinamam , alabilip de almazsam da laf yerim

Ama bu tek sebep degil . Bakildigi zaman her acidan harika bir telefon , ustelik sanildigi kadar da pahali degil

Cunku yurt disinda amerikadan alip 1 sene sonra yurt icine ayni paraya satabiliyorsun

Uzerine bir miktar koyup bir sonrakini aliyorsun , 1 sene sonra onu da ic piyasaya satiyorsun

Korkuldugu gibi degil . Kur artisi icin hic bir telefon bir digerinden farki yok

Ben kisilerin tercihleri ve yasam tarzini elestirmiyorum , karismayin bana da laf atip edip

Bosuna karsilikli tartisma acmayalim

Sırf hava atmak için bir şey alıyorsun aldığın gibi köşeye atıyorsun , keşke paranı daha hayırlı şeylere harcasan ve öyle tanınsan.

Hava atmiyorum , "uyum sagliyorum" , anlatamadigim bu sanirsam

Ayrica koseye atmiyorum son derece aktifim telefonlarimla ve cok kullaniyorum gayet de memnunum

Ama iphone un en yenisi varken eskisi ile yola devam etmem ben

Zaten eskisiyle isim bitince gayet tatminkar fiyatlara satiyorum ve bu degisimlerden gordugum bir zarar yok

Arabanın iyisini alırsın merakın olduğu için iyi araba kullanmayı sevdiğin için alırsın kıyafet de aynı şekilde o kıyafetin içinde aynaya baktığında kendini mutlu hissedersin iyi telefon alırsın çünkü teknolojiye merakın vardır onu kullandığında mutlu olursun ne bileyim illa bunları birilerine gösteriş yapmak için almaya gerek yok. Arabaya merakın yoktur sadece seni bir yere götürsün diye alırsın ki şahsen benim arabaya hiç merakım yok ve bi arabaya yüz milyarlar vereceğimi hiç sanmam.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav zaten etrafını sarıp sarmalayacaksın o kadar para verdikten sonra kabın içine girdiği zaman şekli mekli kalmıyor önemli olan kullanışı ve hızı +3 gb ramli bir telefon herkesin işini görür marka çokta önemli değil bence tabi ama çok duyulmamış adı sanı belli olmayan firmada olmaz, Asus,Xiaomi falan ideal fp olarak tercih edilebilir markalar düşüncesindeyim

Üst Alt