Telefon Önerileri - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Turkiyedeki fiyatlari nekadar bilmiyorum suan, ama Samsung Galaxy S8i cok rahat oneririm. S9 ve S10 ile arasindaki fark gercekten cok ufak. O telefonlara buyuk paralar vermeye degmez. S8 ile rahat edersin

Turkiyedeki fiyatlari nekadar bilmiyorum suan, ama Samsung Galaxy S8i cok rahat oneririm. S9 ve S10 ile arasindaki fark gercekten cok ufak. O telefonlara buyuk paralar vermeye degmez. S8 ile rahat edersin
Renktaş teknoloji veya telefonlarla özel bi ilgin var mı veya mesleki bi yakınlık var mı bu alanlara

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 5 ay kullandım geçen hafta sattım buyur.

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk
Memnun muydun telefondan, 2016 kasimdan beri htc10 kullanıyorum sarj sorunu haric halen iyi telefon ama bi taraftan ios'a donme istegi var bende XR beni 3-4 sene götürür mü performans kaybi yasatmadan, alinir mi bu telefon?

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Yok hocam kullanan birinden memnun olup olmadigini ogrenecektim, iosa dönmeyi düşünüyorum XR bir secenek olabilir

—————————

Ben s10e tavsiye ederim, faturalı bizde kullanan var, süper telefon
İphone kamerası hiç güzel değil ve geceler tam bir facia

Seni maddi olarak zorlayacaksa alma, ama için rahat etmiyorsa başka tel ile al derim :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben s10e tavsiye ederim, faturalı bizde kullanan var, süper telefon
İphone kamerası hiç güzel değil ve geceler tam bir facia

Seni maddi olarak zorlayacaksa alma, ama için rahat etmiyorsa başka tel ile al derim :)

Hodjam bende de htc10 var - android hani-, samsung bana hep negatif gelmistir ayni ozellikler baska bi isimle ciksa sorun olmaz ama bilmiyorum. Yeni bir telefona ihtiyacim yok aslinda en azindan birkac ay daha ama yeni alirsam iphone alırım ios kullanma istegi geliyo arada

—————————

Memnun muydun telefondan, 2016 kasimdan beri htc10 kullanıyorum sarj sorunu haric halen iyi telefon ama bi taraftan ios'a donme istegi var bende XR beni 3-4 sene götürür mü performans kaybi yasatmadan, alinir mi bu telefon?

—————————
Bende 2015 den beri Android kullanıyordum en son huawei p20. Iphone X den beri Home tuşu olmaması çok garip geliyor. Yalan söylemeyim güzel telefon hoş hızlı ama eski iphone larin tadını vermiyor. Xs ile karşılaştırirsan xr daha avantajlı şarj daha iyi gidiyor fotoğraf bire bir aynı, ekranı kırarsan daha ucuz. Led lcd farkı için 250- 300€ fazla verilmez. Ama yazın iphone alınmaz bekle bir kaç ay daha fiyatlar düşer. Ben 680€ ya sattım 128gb Black 700 e almıştım. Androide bakınca adam akıllı bir telefon yok Huawei çok güzel oda Android Google ile başı belada satışlar düştü avrupada.

Hodjam bende de htc10 var - android hani-, samsung bana hep negatif gelmistir ayni ozellikler baska bi isimle ciksa sorun olmaz ama bilmiyorum. Yeni bir telefona ihtiyacim yok aslinda en azindan birkac ay daha ama yeni alirsam iphone alırım ios kullanma istegi geliyo arada

—————————

ios’de gestureler güzel yani yukarı çekince son uygulamalar falan gelmesi. Face id de gerçekten hoşuma gitti, touch id gibi hızlı olmasada..
Sadece fast charge almanı öneririm
Yoksa fazla eksileri artıları yok

Bende 2015 den beri Android kullanıyordum en son huawei p20. Iphone X den beri Home tuşu olmaması çok garip geliyor. Yalan söylemeyim güzel telefon hoş hızlı ama eski iphone larin tadını vermiyor. Xs ile karşılaştırirsan xr daha avantajlı şarj daha iyi gidiyor fotoğraf bire bir aynı, ekranı kırarsan daha ucuz. Led lcd farkı için 250- 300€ fazla verilmez. Ama yazın iphone alınmaz bekle bir kaç ay daha fiyatlar düşer. Ben 680€ ya sattım 128gb Black 700 e almıştım. Androide bakınca adam akıllı bir telefon yok Huawei çok güzel oda Android Google ile başı belada satışlar düştü avrupada.

Zaten bir telefon alinca piyasayi takip etmeyi birakiyor insan eger teknoloji/telefon üzerine bir işin yoksa. Dhde bakiyorum kayboluyorum cok secenek var ama neyin ne olduğunu anlayamıyorum XR2 cikacakmis onu mu bekleyeyim? Bir de otvyi daha tam yansitmadilar, fiyatlar artınca pisman da olabilirim :/ alirsam XR alirim diye düşünüyorum

—————————

Huawei'dan bir süre uzak durmakta fayda var. Android seven biri olarak maddi koşullar kötüyse Xiaomi, iyiyse Sony öneririm. 2007 yılından Sony kullanıyorum dezavantajları da var tabii

Üst Alt