Telefon Önerileri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

arkadaşlar en kaliteli özellikleri barındıran telefonu arıyorum 2 500 e kadar çıkabilirim note 3 iphone 5s var aklımda anlayanlar varsa yardımcı olsun lütfen

beyler benim note 2 ile birisi başa baş Htc one ı değişmek istiyor benimkisi 1 buçuk senelik onunki 4 aylık sizce iyimi kötümü yaparım değişirsem?

Envoyé de mon GT-N7100 en utilisant Tapatalk

beyler benim note 2 ile birisi başa baş Htc one ı değişmek istiyor benimkisi 1 buçuk senelik onunki 4 aylık sizce iyimi kötümü yaparım değişirsem?

Android işletim sistemini stabil ve hızlı çalıştıran nadir cihazlardan one. kasa olarak olsun tasarımı olsun her türlü üstün note 2'den.

Sıfırları arasında 400-450 civarı bir fark var zaten adamın neden değiştirmek istediğini anlamadım.

ben değiştir derim.

Kanka benim de HTC ONE var fakat şöyle bir problem var cihazda. Değişmeden önce karanlık bir ortam da kamerasını aç fotoğraf yahut kayıt yapmayı dene. Eğer bu deneme sonucunda ekranda pembeleşme sorunu varsa ise değişme. One'lerin %80'ninde bu sıkıntı bulunmakta. Daha dün servise gönderdim cihazımı ve 17 Ocak'ta satın almıştım.

alın sony marka herhangi bir telefon rahat edin servis, ilgi, alaka on numara xperia l var bende gayet memnunum abim 1 aylık nokia 820 ile kafa kafaya takas etmek istedi kabul etmedim :D

Kanka benim de HTC ONE var fakat şöyle bir problem var cihazda. Değişmeden önce karanlık bir ortam da kamerasını aç fotoğraf yahut kayıt yapmayı dene. Eğer bu deneme sonucunda ekranda pembeleşme sorunu varsa ise değişme. One'lerin %80'ninde bu sıkıntı bulunmakta. Daha dün servise gönderdim cihazımı ve 17 Ocak'ta satın almıştım.

Evet On kamera pembelesip sarı oluyor arka videoya bakamadım.

paranız varsa iphone alın yoksa 400-500 e nokia alın samsungun 400-500 lük telefonları çok kötü nokia her türlü sollar o konuda. bide lumia serisi çıktı ben yazdan itibaren nokianın baya bir samsungla filan baş edeceğini düşünüyorum

Üst Alt