Telefonla PC'den İnternete Bağlanma


Arkadaşlar bana bunu bir arkadaş dedi.Kendisi 8 TL'ye bir ay boyunca telden sınırsız internete girdiğini söyledi, istediği zaman da PC'ye bağlayıp PC'den sınırsız internete girebiliyormuş.Ben pek inanmadım ama cidden böyle birşey var mıdır acaba?Varsa da bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaArkadaşının kullandığı cep modeli nedir.? Mesela bendede sınırsız internet var (vodafone) telefonumda.ve pc'de kullanabiliyorum interneti.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaArkadaş Nokia x6 kullanıyor.Bende 5800 var.Yapabilir miyim ya da yapabilirsem nasıl yapmalıyım?
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete Bağlanmaevet var böyle bişey.internet hızın 256kbps felan oluyor.düşük yani
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaPC suit ile bilgisayara bağlanıp telefonu modem olarak tanıtıyorsunuz benim bildiğim.uzun zamandır nokia kullanmıyorum.Ama daha önceden böyle birşeyler oluyordu.Ayrıca vodafone cepnet paketleri var 8 TL olması lazım.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaPC suit ile bilgisayara bağlanıp telefonu modem olarak tanıtıyorsunuz benim bildiğim.uzun zamandır nokia kullanmıyorum.Ama daha önceden böyle birşeyler oluyordu.Ayrıca vodafone cepnet paketleri var 8 TL olması lazım.fulltime sınırsız mı peki hocam?Kısıtlama falan yok herhalde, hani bazen falanca siteler hariç şu sitelere girebilirsiniz diyorlar ya.Ondan dedim.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete Bağlanma100 mb'ı geçince 92 kbps'ye düşüyor hızınız. Günlük 5 mb'da adil kullanım kotası var yanılmıyorsam.Yani 5 mb geçince hızınız gene 96 kbps'ye düşüyor. Lakin sınırsız. :)
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete Bağlanmafulltime sınırsız mı peki hocam?Kısıtlama falan yok herhalde, hani bazen falanca siteler hariç şu sitelere girebilirsiniz diyorlar ya.Ondan dedim.Evet sınırsız.Kısıtlama derken şu an yasaklı olan sitelere giremiyorsun.vardır illaki onunda dns ayarları.Ben hemen hemen telekom'un yasak koymadığı tüm sitelere girebiliyorum.Ondan yana bir sıkıntı yok.Fakat yukarıda @onur kocabas 256kpbs diyor.Bana hiç denk gelmedi.Belkide ben adil kullanım kotasını doldurmuyorum.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaEvet internet kesilince ben de kullanıyorum bu şekilde, telefonum e72. Tamamen sınırsız.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaPeki Turkcel'in böyle bir dalgası varmı cepnet hesabı yoksa Vodafone'de mi var sadece?Avea'nınki 1 gb imiş sanırım.Bu gidişle Vodafone geçicez herhal.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaEvet sınırsız.Kısıtlama derken şu an yasaklı olan sitelere giremiyorsun.vardır illaki onunda dns ayarları.Ben hemen hemen telekom'un yasak koymadığı tüm sitelere girebiliyorum.Ondan yana bir sıkıntı yok.Fakat yukarıda @onur kocabas 256kpbs diyor.Bana hiç denk gelmedi.Belkide ben adil kullanım kotasını doldurmuyorum.valla ben ölçtüğümde 256kbps idi.bi zaman sonra baktığımızda 100kbps ye felan indi hız..siz fazla kullanmıyorsunuz heralde :)hız telefona göre değişiyor tabiki.birde bağlandığın yere göre.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaTürkcell'deki kotalı. 100 mb geçince çok feci kontör yiyor. 4 gb kotalı vodem alın isterseniz. 29 tl ilk 3 ay boyunca. 3 ay sonra kapattırır cepnete yani 8 tllik sınırsız nete geçersiniz. Böylelikle cep telefonunu modem olarak kullanmak zorunda kalmazsınız.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaTürkcell'deki kotalı. 100 mb geçince çok feci kontör yiyor. 4 gb kotalı vodem alın isterseniz. 29 tl ilk 3 ay boyunca. 3 ay sonra kapattırır cepnete yani 8 tllik sınırsız nete geçersiniz. Böylelikle cep telefonunu modem olarak kullanmak zorunda kalmazsınız.Ya bana kontör yüklediğim zaman 50 mb'lik e postalarımı kontrol edebileyim diye bedava paket yollamış.50 mb dan sonra9,2 mb'lik internet için benden 6 lira kesti gavur.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete Bağlanmavalla ben ölçtüğümde 256kbps idi.bi zaman sonra baktığımızda 100kbps ye felan indi hız..siz fazla kullanmıyorsunuz heralde :)hız telefona göre değişiyor tabiki.birde bağlandığın yere göre.Ben iphone 4 ile kontratlı vodafone paketi aldım.İphone 4'te telefonu wifi modem gibi kullanabiliyorsun.Geçenlerde iş yerinde internet gitti tam 3 laptop bağlandı.Mailler vs..Saatlerce kullanım oldu.1 GB'ı kesinlikle geçmiştir.ilerleyen günlerde pek bir yavaşlama görmedim :)Adil kullanım kotası biliyorsun TTNET'tede var.8MB Net limitsiz 25GB kotası var.Ben Nisan ayında 2.haftada 45GB'ı gördüm.Nisan sonuna kadar hızım hiç düşmedi.Deli gibi film çekiyorum.:) aynı şey vodafone'da var sanırım yada bana denk gelmiyor.@Taner Yıldız GSM'de hem internet hem konuşma vodafone daha uygun fiyat olarak.ben bir kullanıcı olarak internet yavaşlaması hiç görmedim.fakat siz yinede cepnet paketi kullananları bulun ve sorun.Boşu boşuna geçiş yapmayın.
 
Cevap: Telefonla PC'den İnternete BağlanmaTurkcell'de 100MB geçince fazla para fln yemiyor. Günlük 15MB ücretliye geçiriyor ve 15MB'dan sonra ücretsiz yapıyor tüm günü. Yani günlük 2TL fln verirsin 100MB'ı geçince. 8 TL'ye sınırsız diye bir paket yok.
 
Üst Alt