Telefonumun Ekranı Neden Böyle Oldu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefonumun Ekranı Neden Böyle Oldu?

Bir şey olmadı bize bıraktı forumu, GSC Root olarak yazıyor arada, önemli konularda danışıyoruz.
Oo sevindim vallaha size bıraktı derken maddi desteği hala onda mı yoksa size mi devir oldu. Fbde ekli bende de fbyi kapattığımdan soramadım, geçenlerde sormustum bi kaç kişiye çok cevap vermek istemediler gibi ondan acaba kötü bir gidiş mi oldu diye merak ettim. Teşekkürler.

Oo sevindim vallaha size bıraktı derken maddi desteği hala onda mı yoksa size mi devir oldu. Fbde ekli bende de fbyi kapattığımdan soramadım, geçenlerde sormustum bi kaç kişiye çok cevap vermek istemediler gibi ondan acaba kötü bir gidiş mi oldu diye merak ettim. Teşekkürler.
Yok forum abinin hala, maddi konularda da kontrol onda, biz biraz da vefa gereği forum devam etsin diye uğraşıyoruz işte.

Ara ara girip yazıyor ama pm atabilirsin.

Yok forum abinin hala, maddi konularda da kontrol onda, biz biraz da vefa gereği forum devam etsin diye uğraşıyoruz işte.

Ara ara girip yazıyor ama pm atabilirsin.
Kullancııyı bulamadım geçenlerde varsa atabilir misin ? Abdullah Taşan adına mesajını da bayadır göremedim herhalde GSCRoot olarak atıyor dediğin gibi. FB açtığımda iletişime geçerim bayadır hal hatır sormadık kendisine. Bu arada R10 üyeliğiniz bulunuyorsa alt tarafa link olarak reklam almıyor musunuz artık maddi gelir sağlayabilir aslında.

LCD-folie de arıza var, basınç ya da düşme kaynaklı.
LCD-folie değiştiren telefoncu bul.
Garanti kapsamına girmez diye tahmin ediyorum.
Sen yine de garanti üzerine bir yokla.

Bu arada benim Xiaomi Mi10 çöp çıktı. Huawei'ın tırnağı etmez.
Mesela forum appinden YouTube videosu açtığım an telefon reboot yapıyor.
Ekran ışığı sönük, gözler kör olacak yakında.
Kamerası ilk 2 ay iyidi sonra bulanık bulanık resimler çekmeye başladı.
Kamera camını söküp içini temizleyip yenisini taktım, az biraz düzelme oldu.

Kısacası telefon çöp.
Huawei P20 Pro bile buna beş basar.

Gscimbom mobil

Telefonu kış cebine koymuşun, üstüne oturunca kıştan baskı gördüğü köşeden meme yapmış
Laylon çorapla biraz idare eder ama yan sanayisi ucuz zaten risk alma değiştir
Yan sanayiyle orcinal de çok farketmiyo gerçi, ilerde yine sıkıntı yapmasın diyosan orcinal takalım
Orcinal ekrana o kadar para vereceğinr telfonu değiştirelim, dışardan gelme sıfırı var uygun fiyat ama kutu garanti olmaz zaten onlarda
Bişey olursa getir biz burdayız

Benim telefonum bir ara yere düştü. Sol üst taraf hafif çatladı. Yüzeyde çizik yoktu. Bir iki hafta sonra düzeldiğini fark ettim. Sebebini anlayamadım.

Ben de anlamadım dedim ya. LED ekranda çatlak var gibiydi. Yüzeye dokunuyordum pürüz yoktu. Ama görüntü kırık gibiydi.
anladigim kadariyla cam ekran altindaki murekkep kisminda gecici hasar olusmus bu durum bizim tvde de basimiza gelmisti.

biraz tvyi basa asagi cevirip sallayip geri koydugumuzda birkac gun sonra duzelmisti tabii ki sonraki saldiriyi atlatamadi ( ufak cocuk teroru )

sizin basiniza da boyle gecici bir ekran hasari gelmis ve toparlamis olsa gerek

buyuk gecmis olsun

Üst Alt