Telegol - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Man City 5 sene hayvan gibi para kastı takıma. Bir ara sonuncu bile oldular grupta ama şimdi çeyrek-yarı finaller görüyorlar. Adım adım büyümek eskinin işiydi. Şimdi herkes büyümek istiyorsa merdivenleri 5'er 10'ar çıkıyorlar. Futbol tabi son zamanlarda endüstriyel bir sistemin parçası oldu ama hala futbol. PL'de Leicester diye bir takım şampiyon oldu. Sezon başında Leicester şampiyon olacaklar deseler wtf :D falan derlerdi. UEFA'yı aldığımızda Chelsea'dan sahamızda 5 yiyen bir takım vardı. 1'e 200 veriyorlardı kupayı almamıza. Futbol bu yüzden seviliyor işte.

Zaten bu kupa 1-2 senelik yatırımla alınmayacak elbette. Bugün bile hatamızdan dönsek kârdır.

Galatasaray´in sampiyonlar liginde iddiali bir kulüp haline gelebilmesi icin, en az 400 Milyon avroluk bütcesi gerekiyor. Ki kupayi kazanmak bu sekilde bile mechul... Leicester olayi zaten 20 yilda bir olur, ayni bizim Bursaspor gibi.
Chelsea´den 5 yedik, ama gümbür gümbür gelen, dünyada her takima denk oynayabilen bir Galatasaray vardi. Eskiye nazaran Euroleague konusunda, sansimiz daha bile yüksek. Ama sampiyonlar ligi, bizim boyumuzu asiyor. Bizim acimizdan orada olmak, ve gruplardan cikmak icin, cabalamak önemli. Tabiki Kupa herkesin hayali, ama hayal maalesef.

Galatasaray´in sampiyonlar liginde iddiali bir kulüp haline gelebilmesi icin, en az 400 Milyon avroluk bütcesi gerekiyor. Ki kupayi kazanmak bu sekilde bile mechul... Leicester olayi zaten 20 yilda bir olur, ayni bizim Bursaspor gibi.
Chelsea´den 5 yedik, ama gümbür gümbür gelen, dünyada her takima denk oynayabilen bir Galatasaray vardi. Eskiye nazaran Euroleague konusunda, sansimiz daha bile yüksek. Ama sampiyonlar ligi, bizim boyumuzu asiyor. Bizim acimizdan orada olmak, ve gruplardan cikmak icin, cabalamak önemli. Tabiki Kupa herkesin hayali, ama hayal maalesef.
Bizde 400 milyon avroluk bir butce asla olamaz adem kardesim ama clde sozunu ettigin paralari harcamadan 3-4 yillik dogru planlama ile adindan soz ettiren cok takim var bizim onlarin izledigi yolu izlememiz lazim

tapatalk

Serhat uluereni izleyince sinirlerim bozuluyor resmen. Tam mal o herif.
İnanılmaz ben bilirim havasında. İzlemiyorum zaten de cumartesi biraz dinleyince bjk maçından sonra gıcık kaptım yine herife.

Oha oha Fenerbahce kongresinden 20 üzeri göz alti, 20 üzeri tutuklu varmis FETÖ olayindan, BJK 9 göz alti 9 tutuklu bizden ise 4 futbolcu.

Bunlar hala konusuyor mal herifler.

Ümit Karan: "Futbol topunu anlatayım mı sana. Top yuvarlak."

Adnan Aybaba: "Tamam biliyorum geç onu." (Telegol)

-

Ümit Karan: "Topu sevmezsen top seni sevmez. Ufak ufak okşamaya başla."

Adnan Aybaba: "Ver okşayayım ama top dönüyor." (Telegol)

:confused:

Ümit Karan: "Futbol topunu anlatayım mı sana. Top yuvarlak."

Adnan Aybaba: "Tamam biliyorum geç onu." (Telegol)

-

Ümit Karan: "Topu sevmezsen top seni sevmez. Ufak ufak okşamaya başla."

Adnan Aybaba: "Ver okşayayım ama top dönüyor." (Telegol)

:confused:

Surprised-Koala.jpg

Üst Alt