Telegol - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Cevap: Telegol l TV8

bunlar ne içmiş bugün?:))

serhat:mourinho bizim stüdyoya gelse boynuna sarılırmısın gökmen abi?

gökmen:ne sarılacağım ama öperim..

Ret oyu verenler belli oldu Taner Aşkın, Hayri Kozak, Işın Çelebi..

Osman da iyce sacmaliyor.. konu üzerinde bu kadar az katilim bu kadar az kisi üzerinden oy karari cikiyor diye isyan ediyor (konu acisindan hakli olsa bile) yaptigi elestiriler Yönetime ve Baskana degildir mal herif iste.. isyan veya sikayet edecekse ozaman Kongre üyelerine laf atman lazim zaten sikayet ettigin konu da bu. 16.000 gibi üye var diyor.. eh nerdeydiler kongre üyesi efendisi....

Valla bu adamların gaz aldıkları nokta belli

Tekrar tekrar söylüyorum

Başta adnan polat ve tayfası bu kulüpten derhal ihraç edilmelidir

Osman tanburacıya tek laf etmeyecem.Sübyancılara söylenecek söz olamaz!

İçimizdeki irlandalı tambur Osman karıştırmaya gelmiş. aAma ne tarafını yırtarsan yırt karıştıramayacaksınız. Polat yalakaları...

biktim arkadas her zaman adnan polatin ismini duymaktan bu adamin bizimle ne alakasi var daha :mad::mad:

Fatih Terim zamanında bu tamburcuyu rezil etmişti. Onun kuyruk acısının nedeni Terim, yönetim değil.

Osman da iyce sacmaliyor.. konu üzerinde bu kadar az katilim bu kadar az kisi üzerinden oy karari cikiyor diye isyan ediyor (konu acisindan hakli olsa bile) yaptigi elestiriler Yönetime ve Baskana degildir mal herif iste.. isyan veya sikayet edecekse ozaman Kongre üyelerine laf atman lazim zaten sikayet ettigin konu da bu. 16.000 gibi üye var diyor.. eh nerdeydiler kongre üyesi efendisi....

Osman ağır Polatcıdır o yüzden alışığım onun yönetime gereksiz yüklenmesine..

Bu İrlandalıların istediği Galatasarayın ligi 3.- 5. bitirmesi ve Şikebahçeye içerde dışarda yenilmesiydi. Artık geçin o ayakları. Polatın bizi ne hale getirdiğini taraftar çok iyi bilir. Azize ile dost olan adamın Galatasarayın yanına yaklaşması bile yasaklanmalı.

adnan polat zamanında takım az kalsın küme düşmüyormuydu ya bu osman sanırım viskiyi fazla kaçırmış.

Beyler biz batmışız da haberimiz yokmuş..

Bende diyorum bayram değil seyran değil bu Osman niye çıktı belli oldu genel kurul için gelmiş..

adnan polatın hain gibi suçlanması beni de üzüyor şirket birleşmesi vs çok hizmetleri oldu ayrıca öyle yakışıksız bir mali kongreyle yollanması can sıkıcıdır..

ünal başkanla başarı geldi diye yaşasın ünal başkan

adnan polatla başarısız sezonlar geçti diye geber adnan polat mantığı bana ters..

adnan polat çocukluğumun kahramanıdır

şampiyonlukların çilingiridir

başkanlığı yöneticiliği kadar başarılı olamadı diye böyle bir şahsiyete hakaret etmek yakışmaz bana..

GSARAY sadece futbol basketbol maç muç değildir sevgi asalet bilgi kültürdür

küfür asla değildir.

Aslanım Arda. Kim ne derse desin bana göre çok iyi bir Galatasaraylı.. Hemen takımı ziyarete gitmiş.

Üst Alt