Telegol - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

video cok gereksiz
hoca 20 dk boyunca ben ne adammisim yaw diyor
bari yardimcilarindan fln bahsetseydi futbolculari gectim de
msj isine kesin bisey denemez muhakkak sanal vaziyetler haricinde gereken ehemmiyeti gostermistir hoca o konuda
ama bu isin public yani oldugu dusunuldugunde hocayin babasinin cenazesinde yoklama alinan, corona oldugunda kim gecmis olsun demis dememis hesabi yapildigi bir ortamda, hocamizin yaptigi milyon aciklama icinde baskandan birazcik da olsa bahsetmesi gerektigini soyleyen en azindan 3-5 cimbomblu ciksa kotu olmazdi

video cok gereksiz
hoca 20 dk boyunca ben ne adammisim yaw diyor
bari yardimcilarindan fln bahsetseydi futbolculari gectim de
msj isine kesin bisey denemez muhakkak sanal vaziyetler haricinde gereken ehemmiyeti gostermistir hoca o konuda
ama bu isin public yani oldugu dusunuldugunde hocayin babasinin cenazesinde yoklama alinan, corona oldugunda kim gecmis olsun demis dememis hesabi yapildigi bir ortamda, hocamizin yaptigi milyon aciklama icinde baskandan birazcik da olsa bahsetmesi gerektigini soyleyen en azindan 3-5 cimbomblu ciksa kotu olmazdi
%100

FA-NzJvVgAkzR0m

Bu programları ciddiye alan da suç. Eğlence için izlemelik ha eğlendirmiyorsa başka spor programlarını izlemek lazım. Gerçi onlarda hep yanlı.
Ben eğlence kısmına karşı çıkıyorum. Nefret söylemleri, ırkçılık, tahrik, provokasyon var. İnsanlar bunları güldürü unsuru olarak görmeye başladı bu programlar yüzünden. Taraftarlar arasındaki tahammülsüzlüğün kaynağıdır bu programlar.

Üst Alt